Ja som Groot

Malý stromový výrostek Groot se vrací v druhé řadě seriálu „Já jsem Groot“. Dospívající Groot objevuje vesmír a cestuje i za jeho hranice na palubách kosmických plavidel Strážců. Střetne se tváří s novými barvitými bytostmi, prozkoumá nová prostředí a přitom zjistí, že není rando strkat nosík tam, kam ho strkat nemá. (Disney+)

Tomulka

Zbytečný počin, řekl bych. Raději bych energii a peníze věnoval kvalitě strážců galaxie. Po výborné jedničce se dvojka lehce propadla a trojka by tedy měla nabrat pořádný dech. Protože jestli to bude v duchu  Spider-Man: Bez domova či Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství, tak to bude hodně smutné. ()

Frca

Není to až taková nuda jako Ms Marvel, ale zkrátka PROČ?! No jo vlastně prachy a merchandising. Prostě blbustka pro ještě menší děti než jejích minulý seriál. Mně se zdá, že Feige už nejspíš začal hulit, protože letošní Marvelovky fakt nejsou nic moc. Nejlepší byl asi Strange, z Thóra udělali neuvěřitelného pitomce... Už by se měli probrat. Mám rád humor, ale všeho moc škodí. ()

DJ_bart

Je to sice infantilní groteskní blbinka, ale zábavná groteskní blbinka. Akorát nechápu proč animovanej seriál od největšího korporátu v galaxii dohromady nemá ani 25 minut – být těch epizod/skečů aspoň 10 s minimálně čtvrthodinovou stopáží, nenamítám nic. Každopádně animace je špičková, not gonna lie. Jako jednohubka k chálce ujde...... 7 květináčů z 10. #MYJSMEGROOT ()

3DD!3

Překvapilo mě, že hodně lidí nechápe důvod vzniku téhle série... Krátké a většinou úderné jednohubky pro děcka, které mají z capartů udělat fanoušky v co nejútlejším věku a podpořit prodeje hraček. Úkol splněn, dcerka byla nadšená což znamená, že můžu na Vánoce místo Bárbiny koupit Groota. Díky! Kéž by všechny reklamy na hračky byly takhle fajn. Nejzábavnější epizodou je variace na Kingovu hororovou povídku Bojiště z roku 1972 a finální Magnum Opus, který dokonale zachycuje tvořivost nevinné dětské duše. ()

Dukekuky

Čekal jsem víc, celý rok jsem čekal na tenhle seriál, bohužel moc se nepovedl. Jedná se o první seriál pro nejmenší který patří do MCU, a když jsem se to dozvěděl tak jsem se celkem zarazil. A taky to tak bylo když jsem sledoval seriál, první epizoda jo bylo tam jak se zase Groot dal do kupy ale nic dalšího ne. 2. epizoda byla skvělá, bylo tam hodně roztomilých postaviček, celkem aji humor pobavil, prostě pobavila. 3. epizoda za mě nejslabší, vůbec mi nepřišla zajimavá a v tu chvíli jsem si říkal že to nebude to co jsem čekal. 4. epizoda mi dodala tu šťávu to co jsem potřeboval aby byly minimálně 3 hvězdy, a taky se to tak stalo 3 hvězdy padly. 5. epizoda taková klasika nic extra, ale krásné zakončení to bylo. Od seriálu jsem čekal víc, a kdyby to nebylo pouze pro děti tak by určitě více hvězd padlo. U tohoto seriálu jsem byl zároveň zklamaný že byl tak hrozně krátký protože by se dali dělat velké věci, no ale co už. U seriálu Já jsem Groot jsem zklamaný, mohlo to dopadnout lépe ale zas tak špatný to nebylo proto dávám 3 hvězdy. Možná kdyby byl delší a měl vyšší rating (12+) tak by určitě více pobavil. 6/10 ()

• Děj epizody je velmi podobný ději epizody The Little People (1962) seriálu Twilight Zone (od r. 1959). V této epizodě lidský astronaut při opravě své lodi na vzdálené planetě objeví rasu malých lidí a rozhodne se, že je jejich bohem. (KGBelik)
  • V této epizodě se název seriálu objeví až na konci. (LUKICKK)
  • V této epizodě se neobjevil název seriálu. (LUKICKK)

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér