Budúcnosť ľudstva spočíva na Furyho pleciach. (Disney+)

onosendai

No to teda byla bída. Možná kdyby z toho udělali film a vynechaly všechny ty povinný woke vsuvky, tak by to bylo na slabý 4 hvězdy, ale téma bylo dost naředěný aby vydalo na šest epizod a vlastně jedinnej důvod proč jsem na to koukal byla skvělá postava Olivie Colmanové. Třeba natočí další seriál s ní a s Daenerys... ()

tomik99

Ve finále už ani nejsem zklamaný, neboť jsem věděl, do čeho jdu a co mě čeká. Marvel ukázal opět svůj standard, kdy na seriálech opravdu, ale opravdu nezáleží. Fury se vrátil na své místo ve vesmíru a všechny figurky jsou zpět na svých místech, jakoby se nikdy nic nestalo. Gravik se stal dalším zbytečným záporákem a když už v "Tajné invazi" nemůžeme mít Avengers jako v komiksech, alespoň jsme dostali v rámci určité nostalgie pohled na jejich schopnosti. Seriálu mi je upřímně líto. Nebyl špatný, ale tím, že nemá žádnou váhu, tak v očích diváků klesá. Ve finále je to jen malý prd, který se rychle vyvětrá. ()

Martrix

Neuvěřitelné jak málo mnoha lidem stačí. Všechno, až na tu směšnou digifackovanou bylo předvídatelné a tím pádem nezbylo nic, co bych mohl vyzdvihnout, nebo pochválit. Doufal jsem, že si tvůrci nechali na závěr nějaké eso v rukávu... jenže scénárista evidentně nejen neumí šachy, ale nezvládá ani poker. Vypotil pouhou variaci na... chodí Pešek okolo... . MCU seriály jsou zatím velké zklamání. ()

Komar55

!!!Bacha SPOILERY!!! Proč? Tenhle seriál měl obrovský potenciál a až do téhle epizody stál opravdu za to. Každý z předchozích dílů se téměř rovnal s Winter Soldierem - opravdu jenom téměř, ale přece. Obsahoval hromadu perfektně zahraných a vypointovaných dialogů, skvělé postavy a vcelku dobrá zápletka i vedlejší linky. Ale tohle bylo zkrátka... Ani nevím jak to nazvat, prostě takové prázdné, bez nápadu a extrémně zkratkovité. Až do pasáže se soubojem superskrullů to mělo opravdu grády a například dialog Gravika (doufám, že to píšu správně) s Furym byl naprosto excelentní. Jenže pak přišel ten zmíněný souboj a vzásadě všechno šlo do kytek. Choreografie byla..., no vlastně spíš nebyla žádná a to nemluvím ani o tom, jak zde vůbec nebylo využíváno jednotlivých schopností. Následující pasáž s přesvědčováním prezidenta byla bez špetky nápadu a extrémě předvídatelná. No a konec radši nebudu ani zmiňovat, protože kromě Furyho a Vary tam vůbec nic nesepnulo a nekonalo se žádné uspokojivé... když nad tím tak přemýšlím, tak vlastně vůbec žádné vyvrcholení a takový ten pocit, kdy do sebe všechno zapadne jsem absolutně nepocítil. A nejhorší na tom všem je, že by se to finále dalo naprosto jednoduše opravit prohozením 3 postav a mít to o 10-15 minut delší stopáž, což by u finále jistě nebyl problém. O tom ale plánuju samostatné video takže se víc rozepisovat nebudu. Schrnul bych to asi jako: Seriál s extrémním potenciálem, který se mu dařilo plnit, jenž naprosto pohřbila poslední epizoda, do které nejspíš silně zasáhlo studio, které kvůli svým budoucím plánum nedovolí originálním projektům roztáhnout křídla víc, než k mantinelům, které z nich dělají šablonovitý výstřel doprázdna, jenž nemá ve větším měřítku absolutně žádný význam a váhu. A zde to bolí o to víc, že ta kvalita tam BYLA. No nic, radši už to ukončím. Pro mě je to čistý průměr. 5/10 ()

lucij68ee14

Finále s obrovským potenciálem, který nebyl využit ani z poloviny. Čekala jsem něco pořádného a nepřišlo téměř nic. Moc nevím, co tvůrci tímto zamýšlejí. Čekala jsem uzavření jedné velké kapitoly, místo toho tu máme další otevřený konec. Bez zakončení, bez pointy. Moc nerozumím také tomu, proč byla tato epizoda tak krátká. Všechno probíhalo jaksi zrychleně, bez emocí, bez energie. Stačilo by možná pár minut navíc a tuto epizodu bych hodnotila úplně jinak. ()