Afterparty na Netflixu: Nejlepší pořady nejhoršího roku

(relácia)
  • USA The Netflix Afterparty (viac)

Moderátoři David Spade, Fortune Feimster a London Hughes zpovídají hosty z nejnovějších a nejúspěšnějších pořadů Netflixu a zažijí u toho spoustu legrace. (Netflix)

Malarkey

Chtěl jsem si trošku oddáchnout od těch netflixáckejch filmů a tak zkusil netflixáckou talkshow. Navíc s Davidem Spadem, který mě příjemně překvapil v loňské Netflix komedii Ta druhá. Problém ale je, že to tady je silně americké - logicky, a hlavně zájem roste a klesá s osobností, se kterou si David zrovna povídá. No a navíc mi přijde, že hollywoodští herci mají mezi sebou takovej neforemnej druh humoru, že jsem mu místy dost nerozuměl. Ale tak co, kdybych postavil Aňu Geislerovou s Honzou Krausem před Davida Spadeho, tak taky bude vědět hovno. ()

instageek_cz

Tohle se řadí rozhodně k tomu nejhoršímu, co jsem kdy na Netflixu viděl. Nuda, strašně umělej smích a veselí trojice moderátorů, a David Spade mi přišel neskutečně nepříjemnej, otrávenej. Nevím, jestli to je jeho komediální poloha, ale fakt se mi na to nedívalo dobře. Hraný scénky byly ok, to ano, ale jakmile se přepnulo do studia, dokoukával jsem jen silou vůle:)) Ansábl Cobra Kai toho zas až tak moc neřekne, je vidět, že hlavně mladší herci jsou nervózní, mají málo času na odpovědi a musí se v nich snažit být vtipní, takže škoda. Zabka a Macchio jsou o poznání víc nad věcí, každopádně tenhle seriál by si zasloužil vlastní pořad, klidnější pokec ve stylu, jako měli Scorsese, de Niro, Pacino a Pesci o Irishmanovi. Hodnocení: 3/10 /// Více recenzí a zajímavostí ze světa současné i retro popkultury sledujte na Instagramu, profil instageek_cz :) ()