Noví mušketýři

• Sovietsky zväz Pjos v sapogach (viac)
všetky plagáty
Animovaný / Krátkometrážny / Muzikál
Sovietsky zväz, 1981, 20 min

Pes v botách je neotřelou variací na Dumasovy Tři mušketýry, kdy naši známí hrdinové jsou psi a jejich odvěcí nepřátelé jsou proradné a lstivé kardinálovy kočky. (Jezinka.Jezinka)

berg.12

Klasický příběh tří mušketýrů, kardinála, Mylady, darovaného náhrdelníku a záchrany královniny cti, tentokrát ve zvířecím podání (sabáky koralja i kóty karďinála, jak jinak) . Viděl jsem ho už hodně dávno, ale po opětovném připomenutí (1.část 2. část) docela lituju, že má pouhých 20 min. ()

Jezinka.Jezinka

Jak byl d'Artagnan v knize na začátku štěně, tak tady je také, ale sluší mu to. Kéž by se ty strašně drahé, výpravné a zuřivě se o originalitu snažící hrané filmy na tohle téma alespoň z dálky kvalitou, vtipem a provedením blížily ruským animákům. ()

Gig

Tohle zpracování jsem jako dítě miloval. Psí mušketýři. I po létech to má své kouzlo. Co mušketýr - pes, to jiný charakter, pes s noblesou. Samozřejmě nemohu opomenout druhou stranu, stranu Milady a koček. Co dále vyzdvihnout, to jest výbornou hudební složku a jazzové písně. Jo a psi a trvalá - uši é tedy paruky 17.století a vůbec onen vizor mi dost připomínal rukopis vlka z Jen počkej. A už to tu někdo psal, škoda, že to mělo jen 20 min. ()