S láskou sa to dá...

(koncert)
všetky plagáty
Hudobný
Slovensko, 2020, 70 min

Koncert najkrajších piesní zo súčasných svetových a slovenských muzikálov v podaní sólistov Divadla Nová scéna a hostí... Divadlo Nová scéna pripravila  kokteil tých najkrajších skladieb z muzikálov, ktoré obleteli celý svet . V programe  odznejú ukážky z najznámejších svetových muzikálov ako aj fragmenty z pôvodných slovenských inscenácií. Priaznivci divadelného a koncertného umenia si budú môcť vypočuť skladby z legendárneho "Cyrana z predmestia", muzikálových noviniek "Voda (a krv) nad vodou" a "Turandot", kultových "Bedárov", či muzikálu "IAGO" z pera popovej legendy Janeka Ledeckého. Exkluzívne  diváci uvidia  aj ukážky z pripravovaného autorského muzikálu "Jánošík". Pohodovú atmosféru vytvoria moderátori Patrik Vyskočil a Dávid Hartl, účinkujúcich bude sprevádzať 20-členný orchester pod vedením dirigenta Ľubomíra Dolného a tanečná skupina... Rok 2020 bol neľahký pre všetkých ľudí, kultúra a divadlo sa nedostali ku svojim divákom tak, ako by sme si to priali a práve týmto koncertom chceme splatiť umelecký dlh voči nim. (RTVS)

Hrajú