Jsme živé bytosti

• USA We Are Living Things (viac)
všetky plagáty

Mexičan Solomon (Jorge Antonio Guerrero) žije v zadní části recyklační továrny v Brooklynu a je posedlý mimozemskými bytostmi. Věří, že jeho matku před mnoha lety uneslo UFO. Chuyao (Xingchen Lyu), která utekla z Číny, je také přesvědčená o tom, že ji v dětství zajali mimozemšťané. Jednoho dne se tito hrdinové náhodou setkají a společně se vydají hledat důkazy o mimozemských civilizacích. Během společné cesty si navzájem dávají naději na lepší budoucnost. (Cinemax)

Arsenal83

Mexický imigrant, čínska imigrantka. V USA. Tak to je jasné, že s tým majú niečo mimozemšťania. Po dvadsiatich rokoch je tento film prvým celovečerným filmom Antonia Tibaldiho a preto by sa ho trebalo spýtať: chlape, na čo si sa k tomu vracal? O UFO je tu vlastne len zmienka, celý film je o rozhovoroch dvoch ľudí, ktorí hľadajú svoje miesto a režisér sa čisto sústredí na integráciu menšín. Hoci, kto je vlastne v Amerike už menšinou? ()

Adramelech

Nejprve mi nebylo jasné, o co v tom filmu vlastně jde. Byly tam nějaké zmínky o mimozemšťanech. Potom ukazovali Číňanku, jak hraje kulečník. Tak to jsem ještě nikdy neviděl, zatímco českou holku jsem viděl na kulečníkovém stole i souložit. Když je člověk na světě dost dlouho, uvidí spoustu věcí. Mimozemšťané se však přede mnou pořád schovávají. Ani v tomto filmu se moc nepředvedli. Děj je rozvláčný, psychologie postav nepříliš srozumitelná, divný film. ()

sator

Příběh sleduje dva imigranty, kteří po náhodném setkání zjistí, že oba hledají inteligentní život ve vesmíru. Solomon (Jorge Antonio Guerrero) žije v zadní části recyklačního závodu v Brooklynu a je posedlý napojením na mimozemšťany, o kterých se domnívá, že před mnoha lety unesli jeho matku. Chuyao (Xingchen Lyu), která uprchla z Číny, věří, že jimi byla unesena jako dítě. Ti dva se rozhodnou, že si navzájem pomohou najít důkaz, který hledají, a přitom utíkají před zákonem jako uprchlíci. ()