Osm lupičů, které Profesor zlanařil na akci nevídaných rozměrů, obsadí Jednotnou korejskou banku a policie teď musí rychle sestavit speciální tým. (Netflix)

Adam.Holl

Korejský "remake" úspěšného seriálu Lacasa de papel. No..příběh je víceméně podobní originálu (jména, vocals Tokio, že je Berlín naprostý borec) nicméně je tam prostě cítit ta exotika korejské kinematografie, na první pohled je to podivné ale pokud vám nevadila Hra na oliheň  tak vám ani tohle nebude vadit. Zatím za 4* ()

tomaskopecky

Zkouknul jsem první díl a mám takový pocit, že to bude úplně totožné jako originál. Třeba je to úmyslně, ale opravdu se mi nelíbí, že to kopíruje snad téměř všechno a není tam vlastně nic nového. Jména postav a jejich charakter, princip loupeže zůstávají stejné. Profesor není prostě profesor. Čekal jsem tedy úplně něco jiného. Uvidíme, co přinesou další díly. ()

Aleix

Sjednocená Korea. Jednotná měna a společná ekonomika v novém městě v bývalé části nikoho někdy okolo roku 2025. To je zajímavý nápad! Tak proč proboha udělali úplnou kopii španělské starší verze ? Chápu ,že kdyby to bylo pro Severokorejské publikum ,které nemá šanci vidět evropskou verzi tak Ok. Ale dnes všichni znají originál i v Asii. Herci jsou dobří ,ale pořád mám při sledování dílů pachuť imitace a kopie. Možná to byl záměr ,ale já jsem odkojen La casa de papel a nějak se přes tuto verzi nemůžu přenést. ()

AffectedFace

Originál jsem neviděl a na Korejskou verzi se koukám z principu "Korea, to musím vidět". Nějaký uživatel psal, že je to totožné, co originál, takže jsem rád, že jsem předchozí verzi nespatřil. Přece jenom se rád podívám na známé Korejské tváře. První Epizoda fajn, postupně se seriál seznamuje s postavami a hrátky s policii houstnou. Zřejmě bude všech pět sérii originálu stlačeno do jedné z Koreje, uvidíme. Vizuál je každopádně parádní a je vidět, že se jedná o high budget počin. Zatím jsem velmi spokojenej, ale skalní fanoušky to nejspíš nepotěší. ()