Případy detektiva Murdocha: Murdochovy Vánoce

(TV film)
  • Kanada Murdoch Mysteries: A Merry Murdoch Christmas (viac)
Ukážka z filmu

Na večírku v sídle McGowanových je filantrop Alister McGowan nalezen mrtvý a štědré dary potřebným dětem, které byly na večírek pozvány, jsou ukradeny. McGowanovu vraždu vyšetřuje detektiv William Murdoch, který zjistí, že místní obchodní magnát byl v netajeném nepřátelství se svým bývalým partnerem Cyrusem Lynchem. Když se náhle objeví zločinné síly, které mají v úmyslu pošpinit ducha a dobrou vůli svátků, uvědomí si Murdoch, že kromě vyřešení hrozného zločinu musí také zachránit Vánoce. (Viasat)

Ukážka z filmu

filmmovier

Jeden ze tří Murdochových celovečerních svátečních speciálů. Klasický Murdoch, jen s prodlouženou stopáží a protože jde o speciál, dovolili si tvůrci i nějaké to blbnutí navíc. Ale takové epizody Murdocha jsou nejlepší. A i tahle má všechno. Úžasnou sváteční atmosféru, nemalé množství humoru, Edwarda Asnera, Brendana Coyla a samozřejmě nějaký ten případ navíc. Je to vtipné, napínavé, překrásně se na to kouká, všichni si to užívají a já jsem si to (prozatím 2x) užil taky. Je neuvěřitelné, že je Murdoch po tolika letech stále na vrcholu. 85%. ()