Vesmírní troubové

• Francúzsko Space Goofs
Animovaný / Rodinný / Komédia / Sci-Fi
Francúzsko / Kanada, 1997, 52x13 min

Ztřeštěný kanadsko-francouzský animovaný seriál o skupince roztodivných mimozemšťanů, kteří uvízli na Zemi. (oficiálny text distribútora)

Mr.Ripley

Od tvůrců Oggyho bych čekal rozhodně větší nálož originality a bizarního humoru. Největším negativem je především dabing a natáhlá stopáž. ()

prasacimor

Kiež by sa vrátili časy, keď som sa na TV Luna zabával na uletenom, francúzkom, marťanskom seriály, ktorého slovenský názov si už ani poriadne nepamätám. ()

Potjoc

Dějově si mi to líbilo. Jediné, co je na tomto seriálu ztřeštěné, je hlavně a pouze rychlá gesta postav. Znám už pár francouzských a kanadských kreslených seriálů, kde hlavní pointou je, že hlavní postavy uvízli v nějakém místě, a snaží se neúspěšně odjet odtud. Do té doby se setkávají s místními zvyklosti. Problém na tom seriálu (a víc jich je) je to, že většinou zapomenu do sledovat, či jsem někde venku a nestihnu to, a tak vidím jen pár dílů seriálů. ()

• Postava dvouhlavého mimozemštana Sterea byla ve druhé sezoně vyzařazena, protože jí diváci a dokonce samo studio Xilam považovalo za velmi slabý charakter. (didas)
  • V roce 2000 vyšla na motivy seriálu počítačová hra "Stupid Invaders". Hra vyšla pro platformy PC, Sega dreamcast a Mac OS. (didas)