Sladký domove! - Série 1 (2020) (séria)

Epizoda 3 (S01E03)

(epizóda)

Hjon-su, Jun Či-su a Čong Če-hon se snaží dostat do bezpečí děti, které nakonec schová nečekaná zachránkyně. (Netflix)

Najt

První čtyřhvezda a zaslouženě. Už se nám představil Jazyk, Půlhlav, Mr. Protein a na konci dílů se objeví čtvrté monstrum. Skupiina začíná mírně spolupracovat, jediní členové, kteří stojí za zmínku je samurai s hasičkou, pak pan vozíčkář, kluk sirotek a student. Ostatní jsou jen do počtu. Vidíme i náznaky survivalu, shromažďování jídla, plán přežití, akce rozvodna. ()

vodkasesemte

I m so grateful you earn money for us just to neglect your own son. You little brat! I thought you were strong enough to overcome it. Its what you wanted? You wanted everyone on the world to disappear (jemně řečeno). You should all just die. I can make everyone you hate disappear (Zach 11/17). I am you. All you have to do is accept that. Did you hear that. Yeas, its pretty loud. Whats Gods will? I m sure it isnt to be selfish and ignore others. Dostanou maximum pozornosti. State of emergency. The monsters are extremely dangerous. Everyone is going to die. You are all fucked! Po čtvrtým jezdci apokalypsy vtrhne na zem samotný peklo. Is president dead? Gosh. I voted for him. 1408. God is omnipresent. Wait. Someone must have been here. You are pretty rude sometimes. You are the first one to visit my room. Is your room  usually … its not usually this bad. I have studied so hard for five yrs, but the world is over now. To mě mrzí. Mohls mít velký auto, barák a k tomu tři psy z utulku, jako každej kretén. We survivors must stick together. Jak ta dcera mohla vědět, že je otevřeno? Já bych byl mrtvej asi hned. Neserou se s tím. Zemřela jí přímo před očima. Sledoval bych to dál, ale musím si taky pustit Resident Evila. ()

Lenka.Vilka

Tak samozřejmě ty zajímavější časti se dějí tam, kde se lidi snaží přežít. Ale mám blbej pocit, že Pan Turista má něco brutálně za lubem (ostatně jako už od začátku) a že Pan Sawyer (hned jak ho spoutali, ťuk, vzpomínka) ví mnohem víc. Konec jako dost brutální. Už jenom kvůli té naději... ()

• Poté, co si v bytě Pyeon Sang-wook (Jin-wook Lee) ováže ránu na rameni lepící páskou, mu kus pásky zůstane viset podél těla. V dalším záběru už ji tam ale nemá. (Duoscop)
  • Když jdou děti sami po schodišti a potkají slepé monstrum, je zde krátký záběr na boty malého Yeong-Su značky Vans, kdy si můžeme všimnout nápisu na jeho ponožkách „PASSION“ (anglicky touha), což je odkaz na to, proč se lidé v monstra mění. V následujícím díle se i vojáci v televizi zmíní, že proměna souvisí právě s lidskou touhou. (KangKun)
  • V epizodě zazní píseň „Warriors“ od Imagine Dragons. (Duoscop)