JamesSi

"Já, Asamiya Saki, jsem došla k tomu, že jsem se stala vůdkyní gangu. Jakýsi trik osudu urychlil můj pád! A ačkoliv stále mířím k větší a větší dekadenci, jsem lepší než vy bastardi, kteří (doplňte zločin) a moje duše nedopadla ještě tak hluboko!" Saki byla běžnou školačkou, dokud nezatkli její matku za vraždu, což ji donutilo stát se delikventní vůdkyní gangu. Avšak tajná služba ji vysledovala a donutila pod hrozbou popravy matky, aby se stala jejich agentkou. Nyní je posílána na školy řešit zločiny s bojovým JOJEM. A to všechno se stane ještě před první epizodou seriálu Sukeban Deka. Seriál, který není dobrý. Objektivně. Jsou tu příšerné střihy, zápletky jsou často nonsenc. ALE: má to skvělý gimick (bojové JOJO) a je to zábava. Dobře koukatelný seriál. Fušeřina která tu je jen spíše posiluje zážitek. Jakmile slyšíte zvuk houpajícího Joja, mějte se na pozoru. Jin (Sakina spojka) je elegantní a cool postava. Není divu, že tento seroš rozpoutal spoustu dalších kopírek. Dík za dobré anglické fansuby SkewedS. ()