Reklama

Reklama

Viki a jej Mystery

  • Francúzsko Mystère (viac)
Trailer 2
Komédia / Dobrodružný / Rodinný
Francúzsko, 2021, 84 min

Obsahy(1)

Stéphane sa rozhodne presťahovať do krásneho pohoria Cantal, aby sa mohol viac zblížiť so svojou 8-ročnou dcérou Viki, ktorá od zmiznutia svojej matky mlčí. Počas prechádzky v lese jej pastier daruje šteniatko menom Mystery, ktoré jej postupne dodá chuť do života. Stéphane však veľmi rýchlo zistí, že zviera je v skutočnosti vlk... Napriek varovaniam a nebezpečenstvu tejto situácie sa nedokáže prinútiť oddeliť svoju dcéru od tohto zdanlivo neškodného chlpatého klbka. (Continental film)

(viac)

Videá (2)

Trailer 2

Recenzie (5)

Dawe2 

všetky recenzie užívateľa

Nádherný příběh podle skutečné události, mistrně natočený, výborně zahraný s krásnými záběry, co si přát víc. Jen v popisu bych ubral komedii a přidal drama, protože tohle drama je a prvky komedie by jste hledali asi těžko. Ale to není chyba filmu. Doporučuji, čistých 100%. ()

Kushina 

všetky recenzie užívateľa

Nádherný příběh o tom, že láska ke zvířeti je stejně velká, jako láska k člověku. Co víc, kolikrát může takové pouto být ještě větší a vůbec nezáleží na tom, jestli je to kočka, pes, nebo vlk, či cokoliv jiného. To, že je film podle skutečné události tomu rozhodně přidává na kvalitě a fakt, že jsem měl několikrát na kahánku také. Zkrátka krásný příběh. 75% ()

Reklama

zodiak217 

všetky recenzie užívateľa

Skvelý silný skutočný príbeh akých by malo byť viac a akých by sa malo točiť hlavne filmov viac. Tuctové krváky, horory a akčné filmy, ktorých je nasýtený trh v človeku nič nezanechajú, no príbeh ako tento má hodnotu opakovane. Hodnotu sily prírody, ľudskosti a hľadaní balansu medzi človekom a prírodou, ktorého prostredníkom je zviera. Síce to nebolo natrieskané emóciami ako napríklad film "Králi hôr" alebo "Storm boy", no spracovanie bolo veľmi pekné, plynulé, herecké obsadenie bolo tiež obstojné a pointa, posolstvo tohto filmu bolo vyrozprávané a to je dôležité. Veľmi hodnotný film, ktorý doporučujem všetkým bez rozdielu veku. ()

hygienik 

všetky recenzie užívateľa

Ďalší film o priateľstve dieťaťa, ktoré má nejaký problém a zvieraťa. S podobnými sa v posledných rokoch roztrhlo vrece. Mystere je celkom v pohode, ale v rámci subžánru ma napadá zopár emotívnejších alebo exotickejších kúskov: Mia a biely lev, Leto s líškou alebo Víchor. Ale je pravda, že tieto filmy vám musia sadnúť do nálady, inak ich neoceníte. To sa stalo mne. ()

Galéria (19)

Reklama

Reklama