Dračí záchranáři: Svátky ve Stokučí

• USA Dragons: Rescue Riders: Huttsgalor Holiday

S příchodem prvního sněhu začíná vikingský svátek štědrosti Odinjúl! Tradici ale může pokazit bláznivé počasí, a tak musí zasáhnout dračí záchranáři. (Netflix)

Arsenal83

Malé deti riešia ako tak Vianoce, Ježiška, Mikuláša atď. A nie nejaký nič nehovoriaci vikingský odinjú či odinoce a v ksichte deformované draky. Takže úroveň zábavy a čo udrží deti v koncentrácii je len farebnosť. Ale ten pletač ponožiek by som bral. ()

chrispe

Pustila jsem si to spolu s malou dcerkou a musím říct, že já se u toho dost nudila a ona taky nevypadala nijak zvlášť nadšeně. V průběhu jsem si říkala, že to nebudu vypínat, když to má JEN 46 minut a že už to musí přece končit. A ono to nekončilo a nekončilo. Táhlo se to, byla to nuda. ()

ostravak30

Seriál jsem neviděl, ale tvůrci podílející se na tomto filmu tvořili také Jak vycvičit draky takže s tímto to asi nějakou souvislost má. A tento film má také své Vánoční filmy. Pokud to porovnám, tak ty jsou přece jen lepší než tohle. Chybí mi tu větší zábavnost, vtipnější postavy. Jsem si jistý, že taková stopáž děti po celou dobu neutáhne, protože celý příběh je opravdu natažený. Když už to vypadá, že film končí, objevují se nové a nové problémy. Jistě by snímku prospěla jedna hlavní dějová linka než větší počet rozmělněných do zdánlivě jedné... ()