SCP: Dollhouse

všetky plagáty
Krátkometrážny / Akčný / Horor
USA, 2019, 17 min

Speciální komando MTF je vysláno do akce ve Střední Americe. Mají obsadit a prozkoumat určený dům, ve kterém má docházet k neobvyklým činnostem. Slovo neobvyklé však záhy po vstupu začne nabírat na intenzitě, protože zde není nic takové, jak by mělo být a odporuje to realitě. Na něco takového však muži nebyli vycvičeni a budou muset čelit neznámé hrozbě tváří tvář. (SOLOM.)

EvilPhoEniX

Tyhle kraťasy mě fascinují. Vizuálně jsou na lepší úrovni než filmy, které dnes vycházejí. Speciální komando ( čti Splinter Cell!) jde prozkoumat dům, kde se dějí podivné věci. Profesionalita a výbava vojáků perfektní, paranoidní atmosféra skvělá, v závěru i dostatečně creepy, hodně dobrý. Na plný počet to chtělo trochu větší divočinu, či akční přestřelku, ale i tak jsem spokojen. 8/10. ()

SOLOM.

Další z velmi podivných leč zajímavých snímků, u kterého jsem byl vděčný za české titulky. A to většinou nemám s cizími jazyky nějak velké problémy, leč co se odborných, vědeckých věcí týče, tam slabinou jsou. Mělo to rozhodně zajímavou atmosféru, neobyčejný dům s ještě neobyčejnými věcmi a subjekty se mi líbil, jen škoda, že tvůrci ještě více nepřitvrdili. Pracovalo se tu hlavně s náznaky, lepší průměr. ()

TheEvilTwin

Fantastická kříženina Paranormal activity X High-tech vyzbrojené americké komando s perfektní výstrojí, k tomu excelentní vizuál a přiměřená stopáž. Škoda jen, že zde celkem chybí vysvětlení, o co že to vlastně šlo - jinak bych neváhal i s plnou pětkou. ()

BROKEN_

Sází se tady hlavně na náznaky a je to škoda. Kdyby se přitvrdilo a využilo se noční vidění (ani jednou), tak je to hned lepší. Takhle je to fajn kraťas, který je pěkně natočen. ()

TheSpearCZ

Je vtipné, že tyhle kraťasy mají především, co se týče vizuální stránky daleko lepší kvalitu než kdejaký biják, co jde do kina. Jinak tady máme originální námět a dojde i na strašidelno. Člověk se nad tím ve výsledku po zhlédnutí musí zamyslet, což rozhodně není na škodu. Lepší 3* ()