Nezastavuj!

Južná Kórea, (2020–2021), 18 h 39 min (Minutáž: 65–72 min)

Běžecká hvězda potká překladatelku filmů, opustí kvůli ní kariéru, se kterou všichni kolem počítají, a poprvé v životě jde vlastním tempem za hlasem svého srdce. (Netflix)

Recenzie používateľa alisa.upir k tomuto seriálu (3)

Nezastavuj! (2020)

Tenhle seriál je místy milý, ale taky jsem některé věci fakt nechápala. Hlavně ze začátku mi přišlo, ze některé scény byly i přeházené a jejich sled na sebe nenavazoval. Celkově je to o dvou hlavních postavách, s kterými bych si moc nerozuměla ani v reálném zivote. Ale zahrané to bylo hezky. Takový kvalitní průměr, který ale nemusím vidět znovu. ()

Epizoda 4 (2020) (E04)

Ježíš teda ale poslouchat tohle hned po shlédnutí “My love from another star” teda nedoporučuju. Protože v tom předešlém, se hlavní postava jmenuje Do Min-ju, a tady je slečna Oh Mi-Joo. A zni to strašně podobně, když na sebe volaj, a já z toho mám úplně jiný pocity, než bych měla mít 😂 Zejména proto, že do toho předchozího seriálu jsem se na konci strašně zamilovala, a tady je to pořád takový meh. ()

Epizoda 7 (2021) (E07)

Asi tím, že na to koukám už tolik hodin, začínám těm postavám víc rozumět, a začíná se mi to i víc líbit. ()