Fresh Prince: Setkání po 30 letech

(TV film)
  • USA The Fresh Prince of Bel-Air Reunion

imf

Je v tom cítit hodně dramaturgie, kdy jenom čekáte na ty okamžiky plné zákulisního dramatu, ale... co naplat, byl to seriál mého mládí a tenhle srazíkový comeback u něj sedne jak prdel na hrnec. Veliká nostalgie, která žene hodnocení nahoru. ()

M.i.k.e

klasické znovushledání po x letech. Na jedné straně tu jsou zajímavé náhledy do zákulisí natáčení a jeden opravdu silný moment vzpomínání na Jamese Averyho. Na straně druhé je tu ale taky spousta papírem šustících řečí o tom jak to všechny posunulo, jak vytvářeli něco výjimečného (což možná v době vzniku byla trochu pravda) a o tom jak byli všichni jedna velká šťastná a milující se rodina. Ta poslední věc nepůsobí zrovna věrohodně ve chvíli kdy se tu řeší odchod Janet Hubert a kdy z toho, alespoň v mých očích, nevychází Smith zrovna dobře. No a pak je tu třetí aspekt, kdy to chvíli vypadá jako když si Will Smith pozval pár lidí se kterými kdysi točil aby mohl být středem pozornosti a povyprávět jim pár historek. Chápu, že on je z nich všech největší hvězda a ten který se opravdu prosadil, ale tím spíše mohl dát prostor těm ostatním, jejichž osud mě ve finále zajímal víc než ten jeho, který je dostatečně známý. Osobně sem Fresh Prince měl kdysi docela rád, ale když sem pak viděl s odstupem pár dílů už mi tak dobrý nepřišel.Vzhledem k tomu, že se teď objevil na HBO mám v plánu mu dát ještě šanci a zjistit zda se na tom něco nezměnilo...60% ()

gumolit

Len pre fanúšikov seriálu ktorý som pozeral síce pred 30 rokmi ale mal som ho celkom rád. Bolo zaujímavé vidieť hercov po čase a pospomínať scéna spomínania na Jamesa Averyho alias strýčka Philla je fakt silná. ()

William_

Dokonalý flashback speciál, ve kterém se dozvíme i takové pikantnosti, proč Janet Hubert opustila tento seriál a byla nahrazena Daphne Reid. Zbytek speciálu skvělý, dobré postřehy i vzpomínky zúčastněných. Prostě speciál, který si fanoušci tohoto kultovního seroše užijí na plno. A nutno dodat, že i mně málem ukápla slzička. ()

geek.ondra

Nejsem skalní fanoušek seriálu a to je asi ten problém. Užil jsem si jenom kecy Willa Smitha a vlastně on je ten jediný důvod proč jsem původní seriál tenkrát dokoukal ()