V „L'Hôtel de la plage“, v nejslunnějším resortu Bretaně, se každoročně v srpnu scházejí rekreanti, kteří touží po nových zážitcích a relaxaci. Někteří z manželů a manželek si chtějí zaflirtovat s přáteli, jejich dospívající ratolesti zažívají první milostná setkání. Mezi hlavní postavy příběhu patří Euloge Saint-Prix (Daniel Ceccaldi) se ženou, manželé Geudelovi s dcerami Catherine (Sophie Barjac) a Juliette (Maryline Canto). Na večírcích bez dohledu rodičů v atmosféře plné nedočkavosti je lehké podlehnout pokušení. (curil)

curil

Od Michela Langa jsem čekal trochu více. Jeden z neúspěšnějších režisérů mainstreamových filmů ve Francii v období sedmdesátých a počátku osmdesátých let. Tak i tento film s velkou přitažlivostí pro veřejnost patří mezi nenápadné se zařazením rodinný - prázdninový. V podstatě na něj navázaly v   pozdější době filmy Camping (2006) a jejich pokračování. Příběh není nijak originální a na dnešní dobu působí krotce, i když jde o téma trochu lechtivé. Dnes už ta nostalgie nepůsobí tolik jako dříve. ()