Kouzelný čas Vánoc

(TV film)
  • USA A Timeless Christmas
TV spot

Že se nedá cestovat časem... Velký omyl. O Vánocích se dějí zázraky. Je však otázka, zda se budete chtít vrátit do doby, ze které jste přišli... Charles Whitley je bohatý podnikatel, který se ke svému úspěchu vypracoval sám. Ve svých podnicích zaměstnává obrovské množství lidí, vlastní krásný dům a chystá se oženit s nádhernou dívkou z dobré rodiny, Elizou Parkerovou. Píše se rok 1903 a Charles se rozhodne pro Elizu k Vánocům pořídit zvláštní dárek. Vydraží historické vánoční hodiny s verši vyrytými do hodinového pláště. Charles chce Elize tento dárek dát, jinak ale nehodlá s Vánocemi ztrácet drahocenný čas. Je přece plně zaměstnaný. Doma, ve svém sídle, ale zjistí, že hodiny nejdou. To pro něj není žádný problém. Charles se rozhodne hodiny opravit, jeho služebná Rosie mu k tomu přinese sklenku dobrého sherry. Charles má záhy hotovo, hodiny začnou odbíjet a on se napije. V tu chvíli se s ním vše zatočí a on se probudí na koberci. Netuší, že se právě dostal o sto let dál v čase. Píše se rok 2020 a zaměstnanci Whitleyova muzea mají plné ruce práce s přípravou vánočního programu. Muzeum řídí vzdělaná Megan Turner. Ta zprvu považuje Charlese za velmi zdařilého herce, který byl do muzea, bývalé Whitleyovy rezidence, poslán hereckou agenturou. Charles je zprvu v šoku a je přesvědčen, že se do jeho sídla vecpali nějací podvodníci. Jelikož je ale chytrý, záhy zjistí, že se ocitl v úplně jiné době... (TV Nova)

TV spot

Nick_Carter

Jeden z nejsladších filmů, co jsem viděl. Od začátku bylo jasné, jak to plus mínus dopadne. Překvapení nula. Žádná záporná postava. Hlavní hrdince byly při úsměvu vidět dásně (normálně mi to nevadí,ale v takovém filmu si představuji někoho hezčího), zato hrdina byl dokonalý. Doporučuji před shlédnutím konzumaci lihových nápojů ✌️. Jelikož jsem dodržel mnou doporučený postup, uděluji 2 hvězdy 👍 ()

silentname

"A Timeless Christmas" je momentálne asi najlepším filmom, s ktorým tohto roku Hallmark Channel prišiel. Myslím si, že sa tu dočkáte všetkého čo na týchto filmoch ako diváci môžete mať radi. Veľké množstvo vianočnej výzdoby, dobrá romantiká, sympatická dvojica v hlavnej role a okrem toho aj veľmi dobrá chémia. Pre mňa obohatené aj dobrým zmyslom pre humor, veľmi dobrým uzavretím jednotlivých bočných línií a celkovo magickým záverom, ktorý podľa mňa stojí za to vidieť. Možno je to spracované trošku jednoduchšie, možno niektoré detaily nie sú úplne vychytané, ale je vidieť, že do tohto filmu dal asi každý svoje srdce a skúsili z toho vytlačiť absolútne maximum. A v mnohých scénkach je to vidieť. Srdce filmu je na správnom mieste a rozhodne má dobrú dávku vianočnej atmosféry, ktorá nás môže navnadiť. Ak máte radi vianočné TV romantiky, toto určite stojí za to vidieť. Hodnotenie: A- ()

pepazapo

Kouzelný čas vánoc je o tom vánoční příběh o tom jak Charles Whitley chystá v roce 1903 Vánoční dárek pro svou snoubenku konkrétně krásné malé hodiny ty ho ale po natáhnutí přenesou v čase do roku 2020 a tak se musí Charles Whitley přizpůsobit moderní době od filmu jsem mnoho neočekával ale dokázal mě překvapit ()

Likan7 odpad!

Přítelkyně chtěla něco nenáročného, u čeho by nemusela přemýšlet. Ona má takové filmy ráda, ale já na nich nevidím absolutně nic, co bych si dokázal zapamatovat, nebo by mě to zaujalo. Tím neříkám, že ona je hloupá a já na vyšší úrovni. Prostě na tomhle neshledávám absolutně nic koukatelného. Možná až na 2, 3 vtipy na téma "seznamování s budoucností". ()

Tsuki003

Velmi nenáročný film se spoustou nesmyslností a trochu klouzající po povrchu tématu. Ale člověk většinou na vánoční romanťárnu nekouká pro jeho logičnost. Takže pokud chcete jednohubku s tou správnou atmosférou (třeba ke snídani v dece jako já), proč ne. Zase taková hrůza to není, je to milý film a určitě naladí vlnu na svátky. ()