#ME

Slovensko, 2018

Účinkujú:

Dušan Brachna

Honzimir67

9/10 - Skvělé! Až na poslední díly, jsem viděl snad všechny, a do teď mě to nepřestalo bavit. Poslední dobou ale Dušan vybírá jiné subreddity než ten jeho, a tím je pro mě každá středa zklamání. Ale přesto tu vznikají ty nejlegendárnější hlášky a memes, na které člověk jen tak nezapomene. ()

peetrejr

Pozerám sa na túto srandu ako kravinu. Hej ale aj kraviny pobavia a vyčaria úsmev. To sa deje u mňa keď mi v stredu vyskočí nové #me. A po zhliadnutí sa mi hneď zlepší streda. Myslím že Dušan odviedol super prácu. Nie je to možno pre intelektuálnych ČSFD geekov. Ale pre mňa je to fakt sprijemnie dňa. Nie vždy sú síce memes vtipné ale minimálne pousmiatím sa mi zodvihne nálada. ()

FakinAdsso odpad!

Pushování youtuberů jejich dětskou fanouškovskou základnou na ČSFD začíná být otravné, neb pak v žebříčku překáží skutečně dobře natočeným kouskům tlustí lidé před kamerou, co koukají na rádoby vtipné obrázky na monitoru před nimi, které tam vložili stejné děcka, co tady dávali 5 hvězd. Kruh retardace se uzavírá, víc se toho reálně obsahově neděje. ()

Versorin

Tenhle velmi kvalitní počin od youtubera Dušana, který je vydáván každou středu už od 19.9 2018 se stal na youtubu fenoménem, a není proto divu, že každou středu jeho nové video dosahuje přes stovky tisíc zhlédnutí. V tomhle pořadu se Dušan kouká na různé vtipné obrázky a videa které na jeho reddit stránku přidávají lidé z jeho komunity. Mé nejoblíbenější díly jsou "Daj Odber #ME" a "Who asked #ME" Ohodnotím tenhle pořád čtyřmi hvězdičkami. ()