Alba se probudí na pláži, zjevně znásilněná, ale nepamatuje si, co se v noci přesně stalo. Pak se dozví, že pachatelé jsou kámoši jejího přítele. (Netflix)

alkatelka

Pri druhej časti som si nevedela predstaviť na čo sa ešte bude pozerať v ďalších dieloch. 13 sa mi zdalo príliš, ale nejako to ubehlo a vôbec som sa nenudila. Akurát ti štyria záporáci mi prišli otrasne zahraní, hlavne Bruno, tiež mi liezol na nervy Albin brat, očividne s nejakou diagnôzou, ktorú neviem definovať. Ale samotná hlavna predstaviteľka bola chutná, dobre sa na ňu pozeralo. Ostatne ženy v seriáli pôsobili dosť naivne. Ale v konečnom dôsledku, sa to dalo zvládnúť. Po posledných španielských prúseroch konečne niečo čo dokázalo zaujať. Odporúčam. ()

zorrra

Taká španielska krimi telenovela. Je tam množstvo zvratov,pričom mnohé objavíte ešte skoro predtým,ako vyjdú na povrch. Na druhej strane,ma to takú svoju atmosféru,ktorá diváka nepustí od obrazovky. Ústrednou témou je znásilnenie a moc bohatých..povedzme si úprimne, koľko takýchto príbehov by sme našli v skutočnom svete...len tie nekončia takým "happyendom"ako tu..aj preto sa oplatí pozrieť tento seriál. Odporúčam - silnejšie 3*. ()

sofiapetra

Kdyby to mělo o polovinu dílů méně, nehrálo si to na telenovelu a kdyby bratr hlavní postavy neztvárňoval toho hodného blba tak zběsile ochotnicky, rozhodně by to bylo lepší. Třetí hvězda letí k sympatické Albě/Eleně Rivero, která to celé táhla. ()

clara.bow

Už delší dobu je jasné, jak daleko pokročila španělská kinematografie, plná dobrých režiserů, herců a námětů. I tento další seriál měl téma stále bolestné pro některé zneužité ženy a moci peněz na straně druhé. Seriál byl velice dobrý, natáčený v prostředí přímořského města Alicante. Toto kriminální drama občas sklouzne tak trochu do telenovely, ale dá se to odpustit. Za mě jen už tak trochu nadbytečné natahování děje do 13 dílů. Jinak mohu opravdu doporučit ...mhcb ()

Narya89

Docela napínavý seriál ze španělské produkce. Není tak tradičně temný a plný zvratů, jak to bývá zvykem, ale přece jen si pozornost udrží, byť asi dílů mohlo být méně. Znásilnění bývá často zlehčováno a oběť sekundárně viktimizována nedůvěrou, nebo přímo pachateli, pokud se odváží je nahlásit, což je dost děsivé. Osobně si neumím představit, že by někdo tímto prošel dobrovolně s vidinou jakýchsi peněz či slávy na konci a obvinění si vymyslel, protože to za to naprosto nestojí. Alba je nicméně sympatická a inspirativní svou statečností a celý soudní proces dobře vykreslen, takže doporučuji zhlédnout. ()