The Ellen Show

USA, 2001, 18x30 min

Tvorcovia:

Mitchell Hurwitz

Ellen DeGeneres, Cloris Leachman, Martin Mull, Emily Rutherfurd, Diane Delano, Susan Walters, Reggie Lee, John Francis Daley, John Ritter, Helen Mirren (viac)

Nerdvana

Z Ellen jsem trochu v rozpacích. Působí jako ta vždycky chytrá lesba, co je nad věcí a čeká, až se její (samozřejmě úplně blbí) hosté sami ztrapní. Ale je zase pravda, že sledovat je u toho je celkem zábava. ()

Beagle

Tohle byl původní sitcom Ellen (se slavnou "Puppy Episode"), talk-show přišla o pár let později. Přestože mám Ellen radši jako moderátorku, uznávám, že ani hraní jí nešlo nejhůř...:) ()

LxLuthor

Ellen je žena, ktorú neskutočne obdivujem, milujem a uznávam. Či už za to, čo robí, či za to ako žije. Nikto mi nikdy nezdvihne náladu tak ako show Ellen DeGeneres. Suchý humor, niekedy ešte suchší ma vždy núti zvaliť sa niekam v kŕčoch! :) ()

husokachna

Očividně jsem jeden z té menšiny, komu Ellen přijde tuctová, nezajímavá a mě ještě celkově divná, jak kdyby za tím úsměvem skrývala zlo nezměřitelného rozsahu. ()

kerkulka

Na tohle se vydržím dívat hodiny! Nejen, že je Ellen zábavná a vtipná, ale také nabízí určitý pohled pod pokličku různých hvězd a hvězdiček, které se u ní objeví. Trochu mi připadne jak americká verze Krausova "uvolněte se, prosím" ..jen trochu jinak :) ()

silvusaak

Pohodova, vtipna, uprimna a zadna vypatlana krava. Talk show jak ma byt. Nevidela jsem urcite vsechny, no kdyz je nuda rada projizdim na youtube. ()

martenska

Jen pro pořádek: úvodní fotka je zavádějící...tohle není The Ellen Degeneres Show (talk show), ale druhý sitcom Ellen...a slavná Puppy Episode, na kterou odkazuje Beagle je z úplně prvního sitcomu Ellen (původní název These Friends of Mine) ;-) ()

james47

Ona to prostě umí. I s dnešní konkurencí. Má v sobě něco co prostě lidi baví. Předávání Oscarů posledních pár let už moc nestojí za to. Vzpomínám si však na rok 2014, kdy byla hostem právě Ellen a bylo to naprosto úžasné. Je prostě dobrá. ()