Brad Pitt je na čele skupiny nájomných vrahov s najrôznejšími schopnosťami a kreatívnymi spôsobmi ako pripraviť jeden druhého o život. Ich jednotlivé úlohy sú prepojené, no zároveň dýchajú jeden druhému na krk. A to všetko na pozadí nezastaviteľnej nonstop jazdy naprieč Japonskom. (Itafilm)

Snorlax

Jelikož ani Citrón s Mandarinkou nebyli trapní, Brad mě stále baví a celý film byl mile brutální, docela dobře jsem se bavila. Místy se hektické tempo poněkud zadrhlo a konec už byl hodně omšelý. Ale některé nápady se vydařily, ať již Beruška na chytrém záchodě, nebo maník, s nímž si Beruška vyměnil části oděvu. Jen by mě zajímalo, kde udělali balzamovači chybu u Sandry Bullockové. ()

InJo

David Leitch, byť mu fandím, zkrátka není Tarantino, aby dokázal ladně skloubit krvavou krimi komedii (omylů), detektivní thriller situovaný do uzavřeného prostředí, osudovou revenge story a bláznivý akčňák do pevného a jednolitého filmového tvaru. Zápletka má solidní potenciál, obsazení je výborné (Aaron Taylor-Johnson opět válí), jednotlivé momenty jsou vesměs povedené, ale celek je rozklížený a nesoudržný. Dvouhodinová stopáž je na první pohled rozumná, ale kvůli příliš hýřivému pojetí, v němž se náhodně a prvoplánově střídá švihlý humor s tragikou, Bullet Train chvílemi nepříjemně přibržďuje, než aby s blížícím se závěrem neustále nabíral na obrátkách. Bohužel se tak opět potvrdilo, že víc než Leitchovy ambiciózní žánrové a formalistické hrátky je mi bližší důmyslnost a vybroušenost zdánlivě tradičněji laděných děl Chada Stahelskiho (John Wick 2+3). 60 % ()

Frajer42

Akční jízda rychlá zhruba jako tamní japonský vlak. Snímek je vhodný na chvíle, kdy se vám zrovna nechce moc přemýšlet a chcete se jen nechat unášet na vlnách šíleností. Tak jak se mi podařilo se naladit na vlnu akčních šíleností, tak se mi bohužel nepodařilo naladit na vlnu humoru, který je tlačený velmi na sílu a rozhodně nesedne každému. Navíc je extrémně předvídatelný a u každé scény okamžitě víte, kam bude směřovat a jak dopadne. Taková svěží navoněná zábava v hodně voňavém obalu, bohužel poněkud plytkého obsahu. [70 %] ()

MikeCool

Parádní akční jízda, která se "kompletně" odehrává v rychlým cool vlaku, navíc okořeněná patřičným humorem, souvisejícími dějovými linkami a několika zvratů. ___ (11. Filmový víkend ČSFD, Letní kino, Boskovice) ()

Kothy

David Leitch nám opět vytřel zrak. Nečekali jsme ale něco víc? Možná jo. Celé je to jeden velký slet hvězd, cool záběrů, vtipů a originálních akčních scén. Otázka tedy zní, jestli to stačí na kvalitní film. Určitě není jednoduché natočit celý film v jedoucím vlaku tak, aby byl zajímavý. Možná by pomohla kratší stopáž. I když jsem se u filmu dobře bavil, tak jsem si místy říkal, není už tohle moc? Rozhodně chválím vizuál, většina tady těch japonských věcí působí tak nějak svěže. Dost tomu pomáhá i vhodně volený hudební podkres. Herci jsou taky super, i když se možná až moc kecá a závěr je dost přepálený. Brad Pitt je tu cool jako vždy. Stejně si ale myslím, Leitch má prostě na víc. Taky je tu pár dobrých štěků. "Proč pořád používáte metafory?" :D ()

Kudly4

Na Bullet train, jsem se hrozně těšil a dostal jsem přesně to, co jsem dostat chtěl. Nadupanou, vtipnou, akční, krvavou jízdu. Hláškující Brad Pitt, je zde výborný (jak jinak a zřejmě jeho poslední akčňák) a skvělá Joey King, která si hned dvakrát, během krátké doby, zahrála nemilosrdnou princezničku. Víceméně, všechny postavy byly fájn. Skvělý film. ()

nascendi

Quentin Tarantino nakrúca čudné filmy. Niektoré sú pozerateľné, iné nie.  David Leitch napodobuje Quentina Tarantina. Neviem prečo to robí, keď Tarantino dokáže napodobovať sám seba omnoho lepšie.  Film, ktorý som dopozeral je zaradený aj do žánra "komédia". Buď to komédia nebola alebo som rokmi stratil schopnosť vnímať humor produkovaný v 21. storočí. V žiadnom prípade nehodlám  sa zaradiť k väčšine, dávať množstvo hviezdičiek a výčitky svedomia liečiť hľadaním viny v sebe. Filmy tohto typu nechápem a neznášam. ()

silentname

David Leitch sa rozhodol trošku zmixovať niečo zo svojho "Deadpool 2" a okoreniť to trošku štýlom Quentina Tarantina. A výsledkom sa stal "Bullet Train". Film, ktorý môžem bez výčitiek svedomia označiť za skutočný akčný klenot. Deje sa tu toho veľa, jetu veľké množstvo skvelých postáv, film má veľké množstvo talentovaných hercov a absolútne som nevedel kam to celé pôjde. A kráľom tohto filmu je pre mňa Brad Pitt, ktorý to celé poňal tak neskutočne vážne a úprimne od srdca, že všetky scénky s ním sú absolútne perfektné. Je vidno, že sa dostal do situácie, v ktorej byť nechcel a obklopený ľuďmi, ktorí mu postupne začnú ísť po krku. A on so svojim šťastím v nešťastí sa hold ocitne v strede konfliktu a jediné čo chce je nájsť nejaký chrám a dostať sa do nirvány. A vôbec sa mu teda nedivím. No nielen on robí tento film skvelý. Joey King ukazuje svoju trošku psychopatickú stránku a ide jej to veľmi dobre. Je tu taký anjelik na zabitie. Aaron Taylor-Johnson a Brian Tyree Henry sú tiež vynikajúci. Ako dvojica Tangerine a Lemon ma vždy pobavili, mali kopec dobrých hlášok a najmä ako sa Lemon snaží nájsť svoj "disel". A nebudem to vysvetľovať pre prípad, že ste film nevideli. Finále je skvelé, zvrat je výborný, akcia je plynulá a skvele sa na ňu pozerá a okrem toho je to komédia, ktorá pobaví a dá tomu správny nádych. Neviem čo by som filmu mohol vytknúť. Užil som si ho naplno. A myslím, že som nebol sám. Hodnotenie: A ()

PetrPan

Naprosto pohodová pocta braku, která si myslím neměla být tarantinovkou ani richiovkou, ale leitchovkou určitě. Hledat  tedy něco někde, kde to ani být nemělo a pak řvát: To tam teda není ani náhodou! může opravdu jen naprostý ignorant. Ale co už, tato vlastnost u filmových fanoušků není ničím výjimečným. Současně tu ale visí červených 82%, tak to možná ani  s funoušky  nebude tak zlé a víc je pořád těch normálních. Funouškem pak myšlen divák hledající u filmu takovou tu řekněme normální zábavu. Nedávno jsem od Leitche viděl Hobbse a Shawa a nestačím se divit.  Na jedné straně vcelku sračkoidní a dementní akce s mnoha skrytými i neskrývanými srdíčky a rodinnými hovnotami a na té druhé vymazlený a svižný  popkulturní brak s parádně anime-ovanými postavičkami a  jen s neznatelnou porcí trapnějších okamžiků. Velká spokojenost, a to přitom nemám ty japonský uřvaný pičičandy zrovna moc rád. ()

Yoshitsune

Viděl sem akční film roku a nebo rovnou deseteletí, tak mohou v klidu umřít. Ahh.........nevypadám na žádné umírání co ? Takže zase tak horký to nebude, tohle je hrozně moc fajn film, ale určitě né film roku a nebo deseteletí. Proti hercům nelze říct špatného, všichni hrají na jedničku a to i ti, kteří sou zde jen na skok, Channing Tatum je zlatíčko. Ale spíš mám problém s dějem, jeho vývojem a s postavami, ono to má hrozně fajn děj a ty různé plot twisty, kdo, co, proč a jak, sou skvělý, je z toho cítit Tarantino. Ale když to srovnám třeba s Zlý časy v El Royale, který pracoval s podobným konceptem a stylem, tak El Royale vyhrává na plné čáře, protože po skončení filmu, nezůstali žádné nezodpovězené otázky a děj byl uzevřený. Tady tomu taky neni, o hlavní postavě - úžasný Brad Pitt, se vlastně nedozvíme skoro nic, nevím proč se vydal na Zenovou cestu, nevíme co má za sebou a jeho motiavaci, jeho postava je sice cool hippík zabiják, co nechce zabíjet, ale prostě mu chybí nějaká hloubka. Dále mně mrzí, že jsem se víc nedozvědli víc o Citronu a Mandarince, tihle dva by si i zasloužili vlastní solový film. Postavy které zde mají jasnější a přímější linku, jasně ukazují že někdy ta přímočarejší linka u postav je lepší, než to že se o nich nedozvíme nic a nebo jen velice málo. Nemluvě o tom, že když už se odlahalí, proč se děje, to co se děje, tak v sou v tom ději mezery a to dost velké, a odpověď na ně prostě neni, takže sem si musel věci domyslet sám. Což o to, tohle dělá dost filmů, hlavně horory, ale i v těch sou nějaké drobečky, kterých se musí divák všimnout a ty ho dovedou k odpovědi, tady žádné drobečky nejsou. Akce jako taková je super, je to ten vyšší nadprůměr a nejvíc v tom všem zazaří Hiroyuki Sanada, který to s katanou tedy umí. V tohmle směru hlavní hrdina dost pokulhává, chápu že nechce zabítjet, ale jeho akční části, sou prostě takové vlažné. A nedá se říct, že bych se nudil a v mnoha směrech je to hrozně fajn, Japonská verze Take Me Home, Country Roads je prostě žrádlo, ale když to srovnám s Davidovou předchozí tvorbou, jako je DD2 a nebo Hobbs a Shaw, tak tyhle filmy sou prostě lepší a to ve všech směrech. Na tři je to málo, na čtyři zase moc, tak tři a půl ? Jo tři a půl, to je a velké doporučení, protože furt je to parádní jízda, jen moc nepřemýšlet nad tím. ()

Ratemus

Ze začátku mě to nebavilo, styl vyprávění mi neseděl, ale pak to nabrali neuvěřitelné grády a stala se z toho jedna z nejzábavnějších akčních jízd. Výborné. Pitt zde vyniká a ukazuje, že je skvělý herec. Každá postava má své místo a je velmi zábavná. Spokojenost. ()

cukorek

Velmi dobra zapletka , do poslednej chvile drzi dej divaka v strehu. Popri tom humorn a akcia na striedacku co dodava filmu energiu a zmysel pobavenia. ()

Happens

Snaží se to udělat Tarantinovku - kultovní kousek, mírně marně, Brad Pitt by mohl trochu využít charisma a jemně zhrubnout. Nicméně to působí ve výsledku jako komedie. Jinak tomu ale není co vytknout. V podstatě komorní setkání nelítostných zabijáků a super herců zároveň v jednom vlaku, kde je spojuje krom jisté formy psychopatie i jeden těžkotonážní příběh Bílé Smrti s extrémně pošahanou rodinou. To chceš. ()

SeBig

Vlak v Japonsku plný amíků..ok. Primitivní humor, trapné dialogy, absurdnost.. prostě píčovina. Jedna hvězda za některé camea. ()

Chrustyn

Film, který klame tělem a rozhodně není Wickem ve vlaku. Překvapivě komplexní a divoce natočená podívaná, která má řadu výborných bitek a akčních scén, ale více se soustředí na postavy a vyprávění příběhu, který vysvětluje všechny jejich motivace a přítomnost v uzavřeném tokyjském rychlíku. Pokud se divák už od začátku naladí a zjistí, že neuvidí akční jízdu ale ulítlou konverzačku, kde je akce jako doplněk, bude se královsky bavit a dostane film, který se objeví jednou za pár let. Bavil jsem se stejně, jako všichni herci. ()

Marze

Tema lidske schopnosti ovlivnovat svuj udel, coz nechava tvurce na kazdem z nas, jak velky vyznsm v zivote hraji nahody. Akce je tu kdyz se srovna s jinymi velkorozpoctovymi filmy pekne prehledna a krome zaveru nevypada digitalne. Ke konci se stripky pribehu poskladaly. Na postavach vam bude celkem zalezet. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch