Většina jeho protivníků se domnívala, že je neškodný, dokud je neskolily kulky z jeho zbraní. Proč se nikdo nebál muže, který stejně tak dobře dovede zacházet s puškou jako s dynamitovými patronami? Nejspíš proto, že je úplně slepý! On však nepotřebuje vidět tváře svých nepřátel, aby je poslal obuté na hřbitov. A tak než se alespoň na dosah ruky přiblíží ke svému cíli získat zpět padesát unesených krásných žen, padne před jeho nevidomýma očima mnoho mužů, kteří podcenili slepého pistolníka. (špaček421)

Morholt

Pořád jsem přemýšlel nad tím, co by se stalo, kdyby nebyl hlavním hrdinou slepec. A došel jsem k názoru, že vlastně nic. No jo, nemohl by nosit takový pěkný kontaktní čočky, ale jinak se vlastně tenhle pistolník nelišil od těch vidoucích. Občas byl ten jeho handicap zvýrazněný, ale v tu chvíli začali vypadat banditi jako idioti, což tomu také moc nepomáhalo. Ale abych jen nehanil, tak se tu hodně střílelo, Baldi se nekrotil ani co se násilí týče a velký prostor dostane i nahota a je se na co dívat. Ale i tak to zůstává jen průměrnou špageťárnou. 50% ()

kaylin

Není to dokonalý film, ale postavy slepců mě prostě fascinují, hlavně ve chvíli, kdy jsou ještě lepší než ti, co vidí normálně. Ve westernovém prostředí to na mě působí prostě skvěle. Ringo Starr jako grázl je také fajn. A když už máte pocit, že by to mohlo končit, pořád se něco děje. Prostě takový ten snímek, který se snadno může stát vaším guilty pleasure. ()

LiVentura

Hodnotím originalitu, dobré zpracování, o muži, který se prodírá tvrdým Západem bez základního vybavení každého dobrého pistolníka, zraku. Řešení základních problémů slepoty je zde prostě výborně zpracované a známé tváře vedlejších rolí slavných westernů zde dostávají významnější úlohy banditů či mexických vojáků ap... :-) Koncová bitva s hlavním záporákem nemá chybu.! ()

Mariin

Za vlasy přitažený příběh o tom, jak slepý pistolník přemůže hordu banditů, když se zkříží jejich zájmy o 50 mladých žen, s nimiž je nakládáno jako se zbožím. Jeden z nejabsurdnějších a nejcyničtějších spaghetti-westernů, v jehož případě neobstojí ani polehčující okolnost všudypřítomné ironie. Masakry postřílení mexických vojáků kulometem či střelba do bezbranných dívek tu těží ze zvrácenosti, podobně jako Peckinpah ve své „Divoké bandě“. Přeji Ferdinadu Baldimu, aby se na onom světě za odměnu musel stále dívat na své výtvory. ()

Martin741

No, uz chapem, preco westerny v 70. rokoch umierali a umierali az takmer vymreli. Uz v 60. rokoch zacala podla mna westernova inflacia, tocili sa desiatky, ak nie stovky westernov rocne a najotrepanejsim klise bola kradez koni. Tuna je pribeh umely, slepy pistolnik nevidi protivnikov, a napriek tomu ich vystriela ako zajace ...... bieda a ne! Rozhodne ne! Originalita zmizla, namiesto toho je tu len zvysena davka samoucelneho sexu a nasilia. Bieda, mizerny a plany western : 25 % ()