Stoker Hills

• USA Streetwalkers (pracovný názov)

Kudly4

Nakonec tu slabší trojku dám, hlavně díky finální scéně, která vám vykouzlí buď úsměv na tváři a nebo vás totálně nasere, mě to celkem dost pobavilo. Každopádně, Stoker Hills je dobře natočený, celé se to odehrává v noci, takže nechybí pěkná atmosféra, úvod je Found Footage, pak už klasická kamera. Nechybí pár lehce brutálnějších scén - když najdou pohřešované lidi v uzamčené místnosti, to bylo celkem fájn. Ale celou dobu to na mě působilo tak nějak nudně, prostě další psychopat, kterej ví přesně kde má být, nemusí běhat a všechny doběhne, všude se vyzná - viz škola. No a do toho linie dvou fízlů, kteří odhalej, co je teda zač. Btw, jeden titulek z novin z 10. ledna 2022 - "Muž z USA nosí srdce geneticky upraveného prasete. Pacient se podle lékařů cítí dobře". No, tak jestli tenhle pacient uvidí tento film, tak se mají lékaři a policajti na co těšit, há há há. Takže ták, ale ta finální scéna to celkem vyřešila všechno hezky originálně (nevím zda to dávalo vlastně smysl, to je jedno) takže dobrý, jako na jedno zhlédnutí úplně v pohodě. (13. hodnocení, 2. komentář) Jo a ten plakát k filmu je supr, nalákal mě. ()

Astaroth12

Skoro po celu dobu som si hovoril, že je to riadna kravina. A to  od hlúpučkého deja až po slabých hercov. Lenže prišiel koniec a tam to do cela v poho vypálilo. Až taký zaujímavý zvrat som vobec nečakal a hlavne kvôli nemu dávam tú 3*. A musim ešte podotknúť, že už dlhšie som nevidel FF projekt kombinovaný s klasikou a tu to celkom aj šlapalo. ()

Daiker

Studenti se rozhodnou natočit film o zombie šlapkách a jedna z kamarádek jim pomůže s natáčením. Bohužel se filmování změní v boj o život, když je přímo při natáčení unesena herečka, která předstírá prostitutku...... Je unesená sériovým vrahem Shadow.... Found footage styl je kombinovaný s normální kamerou, která po 40 minutách převažuje. Má to originální, zajímavý děj a na to že je to od neznámého režiséra, se film povedl.... ()

oveckaoa

2 studenti filmové školy natáčejí zombie horor s prostitutkami při natáčení , ale jednu ´´ herečku,, někdo unese a oni ji hledají. Prvních 30 minut je found footage kdy ten únosce je nahání pak se to změní na obyčejný horor. Bohužel těchto 30 minut je hodně slabých jelikož jde vidět úplné kulové   a navíc je to absolutně nerealistické dovedete si představit člověka co má nohu v medvědí pasti jak utíká a ještě přitom natáčí? navíc na to, že to jsou studenti filmové školy ho nedokážu ani jednou pořádně natočit a , že těch příležitostí měly. Konec a myšlenka proč to dělá je docela originální (nevzpomenu si na žádný horor kde se to dělo podobný je Turistas , ale to bylo explotation zatímco tohle je slasher)  , ale zase plné vyznění na konci to kazí. Potěšil i bodycount pokud jsem počítal 13 mrtvých což je na slasher nadprůměr. 60 procent ()