Gabriel's Inferno: Part 3

Někdo temný se vrací z Juliiny minulosti se špatnými úmysly. Gabriel (Giulio Berruti) má tajemství, o která se musí podělit, ale obává se, že pokud je prozradí, přijde o všechno. Vydrží jejich vztah test odhalených tajemství? Bude jejich společná láska k Dantemu a Florencii všechno, v co doufali? (trojkolka)

angelle

Nádherný muž s temnou minulosťou a krásna nevinná dievčinka, ktorá mu nedokáže odolať, nič nové pod slnkom. Lenže toto je tak bohovsky úžasné! Má to ležérny nádych a je vidno nižší rozpočet a mnoho ľudí by sa na tom smialo, ale toto je romantika! Giulio je najkrajší chlap pod slnkom a Melanie so svojimi obrovskými hnedými očami a nevinným pohľadom je ako knižná postava priamo vystrihnutá z knihy. Dôraz, ktorý sa dal na ich poslednú scénu, bol jedinečný. ()

trojkolka

Třetí část inferna do cca půlky má stejné grady jako předchozí díly, ale pak to všechno začne silně pokulhávat. Závěrečná scéna je nekonečná a je to jen taková procházka za ručičku Florencii a pusinky na každém aspoň trošku známém místě. ()

xxxLussyxxx

Třetí díl byl takový hodně osekaný. Kdybych nečetla knihu, tak by mě ten film ani nezaujal, byla to taková patlanice. První a druhý díl byl mnohonásobně lepší. V každé scéně jen gabriel a julia až mi to lezlo na nervy.. Ale na další film (který má přijít příští rok) se těším. Konečně tam bude zvrat a ne jenom pusinky, pusinky... :D Čtyři hvězdičky dávám proto, že Melanie a Giulio mají mezi sebou naprosto skvělou chemii a zvládli peprné scény zahrát na jedničku. ()