Spirála

Doktor Takayama zemřel náhle za zvláštních okolností a jeho přítel, patolog Andou nachází v jeho břiše podivný vzkaz. Celý případ je víc než zajímavý a podezřelý. Andou se pouští do pátrání a zpočátku nemůže přijít na uspokojivé vysvětlení. Pak ale objeví souvislost s tajemným videozáznamem a rozhodne se na něj podívat. Brzy se s ním a okolo něj začnou dít strašlivé věci. Krutá a nelítostná síla už ho má ve své moci! Spirála podivných úmrtí se opět roztáčí! Volné pokračování "Ringu". (oficiálny text distribútora)

blondboss

Ak toto malo byť voľné pokračovanie dovtedy neprekonaného originálneho Kruhu, tak to asi tvorcovia nemysleli vážne, lebo tu sme sa dostali z hororovej atmosféry do akejsi kvázi detektívnej zlátaniny, ktorá len podlomila charakter a pointu prvotného námetu. Veľmi zlé. Japonci to asi mali zabaliť. 25 % ()

kohut odpad!

totalny zlepenec najneuveritelnejsich somarin, ktory sa prilepeny na pribeh Sadako z Ringu. Nema to ani hlavu ani patu, nie je to za mak strasidelne, stupidnym sposobom to vykrada a przni Ringu. All in all je to film, ktory neprospeje ked si ho pozriete. Rad by som napisal, ze neuskodi, ale nie je to pravda. Je dost skodlivy a autorovi by mali osekat ruky nech uz na kameru ani nesiahne. ()

GOREGASM odpad!

Dějový spin off japonských Kruhů mohl vypadat zajímavě na papíře, ale jako divácký zážitek jde o... Ale houby, i na papíře to musela být k sebevraždě manipulující nuda a převedeno na celuloid celá tato zoufalost pouze nabobtnala do obludně uspávajících rozměrů. AtmosférU snímek neviděl ani z rychlíku a dovolím si tvrdit, že ani Bluray, DVD, nebo TV nejsou formáty, kterého je Rasen hoden. Motherfucking boring. 5% ()

DaeGurth

Nerozumím, co se na tom lidem nelíbí. Pro mě to bylo skvělé. Kdo chce nekonečný kruh Kruhu (:)), tak tento film opravdu neocení. Ovšem, pokud chcete aby příběh nabyl nový tvar (V tom to případě spirálu šroubovice DNA), tak doporučuji. Lekačky nečekejte, ty tu nejsou. Spíš myšlenky, co pak ještě pár hodin hlodají. ()

JP84

Začnu nejdříve komentářem k některým komentářům,podle kterých je tohle spin-off nebo nějaký alternativní konec.Ne,tohle je originálnější než Ring 2.Vychází totiž z knižního pokračování Kruhu,ale zároveň se snaží držet reálií jež nastavil film.Pokud jde jde osamotný film,řeknu asi toto:tenhle film jsem už viděl celý dvakrát,přesto si z něho pamatuji pouze dvě nebo tři scény,což svědčí o tom jakou má kvalitu.Jeto jedna velká nuda,která spíš uspí než postraší. ()