ArsenalEagle

Med School je možná zbytečné pokračování skvělých Scrubs a znamená docela propad, ale je pravda, že má i svoje momenty. Hlavně Cox naprosto září, hází hlášky a táhne seriál, na druhou stranu tu chybí údržbář a JD s Elliot jsou nemastní neslaní, Dennise jsem původně vůbec nemusel, ale v kombinaci s Drewem je fajn. Největší propast je asi přechod z JDho na Lucy. Jsem v hodnocení asi trochu přísnější, než bych musel být, přece jen jsem se občas vážně zasmál, jen to nedosahuje předchozí kvality. ()

Olík

Skalními fanoušky nikdy nepřijatý pokus vzbudit z mrtvích, pro mne jeden z nejlepších komediálních seriálů všech dob. Dřívější tahouni si předávají babu, někteří chybí. Vratkých opratí se chytají nový žokejové, ale buďme k sobě upřímní  Kerry Bishé nebo Michael Mosley  nejsou Zach Braff roku 2001 ,stejně jako jim již není samotný Zach Braff . John C. McGinley se pořád pokouší budit hrůzu a Donald Faison roztáčet orla, ale kdo jim to ještě věří. Děj, zápletky, humor, vztahy…..všechno se vydává po vyšlapané cestě, jen to celé již prostě nefunguje. Díky za všechno, bylo to fajn, ale je čas jít dál. ()