Detektiv Billy je popraven za vraždu parťáka. Poprava však byla fingovaná, a tak se po silné narkóze opět probudí k životu. Tajná vládní organizace mu nabídne novou identitu a možnost spolupráce... Do popravy detektiva Billyho Sabbatha zbývá hodina. Vzpomíná, jak byl s parťákem Georgem na tajné operaci, při níž jim kryl záda policista Brad. Domluva zněla, že až Brad dostane signál, přivolá posily a hned jim půjde na pomoc. Billy s Georgem se vydali do klubu prodat gangsterům zbraně. Když začalo jít do tuhého, dal Billy signál. Brad ale nereagoval. Gangsteři začali na George střílet, dostal několik zásahů, naštěstí neškodných. Pak se začal chovat jako šílený, všechny postřílel. Billy ho musel zastřelit, protože chtěl zamordovat i jeho. Šel se podívat do Georgova domu a našel tam jakéhosi muže. Právě odklízel tělo mrtvé dívky. Billy po něm vystřelil, ale muži se – stejně jako předtím Georgovi – nic nestalo a utekl. Vzápětí byl Billy zatčen, protože u něj doma našli policisté kufr s penězi z místa činu a byli si jistí, že zabil George kvůli mamonu. Navíc měli svědka: Brada Dampseyho… Billy byl popraven a jeho tělo odvezeno z věznice. Najednou se však probudil v jakési ošetřovně. Je mrtev, nebo žije? (oficiálny text distribútora)

5150

"Mučili Tě někdy?" "Jen sousedi když si pouštěli Backstreet Boys..."____Koukatelné béčko, které vykrádá nápady z řady filmů (Lundgrenův ČAS POMSTY, MATRIX, atd.), ale i díky tomu vcelku pobaví. Nechybí mu totiž dostatek akce a trocha speciálních efektů a hlášek. Škoda jen, že se bere tak smrtelně vážně... Herci jsou až na Tima Mathesona neznámí a vcelku odvedli slušnou práci. Vadil mi snad jen ten přehrávající záporák s copánkem, který zřejmě nepochopil v čem hraje... Bohužel těžce k zemi PEKELNÝ ROJ sráží zejména debilní scénář. ()

SOLOM.

Tak nevím, mě to zas až tak otřesné nepřišlo. Musím se však přiznat, že jsem očekával mnohem větší zapojení zabijáckých včel, než se mi nakonec dostalo. Přestože jde o lehce podprůměrné sci-fi, tak se na tenhle film podívám klidně znovu. ()

c.tucker odpad!

Příjde mi to příšerně neduchaplné béčko, které strašně nehorázně sráží scénář i vše ostatní. Dlouho (asi 15 minut) jsem se snažil pochopit hlobší myšlenku filmu, ale nakonec jsem zjistil, že tam žádná není a ani nebude. ()

Dr.Abe

Všichni píší odpad.....Na co ste koukali? Na obálku časopisu. Z hlediska sci-fi je to super námět a výborně zpracovanej film. Ba naopak bych řekl originální když použili celkem dosti přítomnou metodu a vše zařadili do současnosti (zřejmě i pro zjednodušení efektů a exteriéru. Mě to rozhodně sedlo. Ti co se koukli na hodnocení a hnedka to odpálkovali, vůbec nevědí o co příchází.... ()