Assane chce získat usvědčující důkazy proti Hubertovi, a požádá proto o pomoc novinářku. Detektiv Guédira přijde na to, kdo loupil v Louvru. (Netflix)

tomik99

Asi jsem od seriálu čekal malinko něco jiného. Po výborné ukázce jsem myslel, že půjde o chytrého zlodějíčka. Lupin bezesporu //chytrý je//, jen ty jeho triky jsou nám servírovány v příšerně fádním provedení. Dějová linka s vyhořelou reportérkou, která se nakonec odhodlá jít do akce, mi vůbec nechutnala. Reportérka se zbytečně prozradí a upozorní na sebe naprosto debilní otázkou, která ji stojí život. Proč? Proboha proč? ()

warrenur

Polhviezdie naviac za obstojnu atmosferu. Hoci postupy, twist sme videli vsetci kde-kade, cim sa nastastia inspirovali. Takto nejak to malo slapat od zaciatku. A ano, pocas znacnej casti epizody nam opat nasadzuju ruzove okuliare. Zial, v mojom pripade az prilis "okato". :) ()

Sany33

Príbeh: Aby bolo možné usvedčiť tak veľkú rybu ako je Pellegriny musí Assane spojiť svoje sily s novinárkou, ktorá po ňom už roky ide. Prevedenie: Trocha slabšia časť. nebolo v nej nič prekvapivé ale veľmi dobre posúva príbeh. Asi kyždému muselo byť jasné že to nebude také jednoduché. 81% ()

• Assan Diop (Omar Sy) hraje se synem na konzoli Playstation 4 hru „Horizon Forbidden West“. (Yoshimitsu)