Lupin - Série 2

(séria)
Dráma / Krimi / Mysteriózny
Francúzsko / USA, 2021, 3 h 45 min (Minutáž: 41–50 min)

S Hubertem a jeho kumpány v patách se Assane pídí po Raoulových stopách a spřádá plán, jak odhalit Hubertovy zločiny. Získá taky jednoho nečekaného spojence. (Netflix)

cerdax2

Druha serie (doufejme, ze i zaverecna) nezklamala, jiz tak nizko nasazenou latku zvladla takrka pohrbit, scenariste jsou jeste lenivejsi, takze pokud hledate mysteriozni loupeze a genialni uniky, tak mate smulu, niceho z toho se nedockate. Jedine, co mezi radky (policky filmu) zvladnete vycist, je recept na neviditelnost - chcete-li se vsem (vcetne kamer) ztratit, staci byt dvoumetrovej cernoch ;). 35% ()

Spiker01

Druhá půlka první řady (Netflix si nedá pokoj a pořád je bude rozdělovat s půlročním zpožděním) pokračuje v klesající tendenci posledního dílu předchozí poloviny (uff!), ačkoliv začla velice napínavě, nyní už je hrozně cítit jak je to roztahané a natahované. Omar Sy a většina jeho parťáků je ale pořád super. Snad bude druhá řada konzistentnější. ()

agentmiky

Tak druhá série navazuje přesně tam, kde jednička začala. Tempo se zpočátku docela dost zadrhávalo, první dva díly byly takové nemastné, neslané (objektivně tak na 6/10). Ale druhá polovina mě překvapila, za mě nejlepší asi díl číslo 4 s katakombami, velice se mi tam zamlouvalo, jak autoři skloubili minulost s přítomností. Ty občasné díry ve scénáři se najdou zase i zde, ale vem to čert. Jako odpočinková zábava s perfektním hlavním představitelem Lupina to svoje splní. A klidně bych uvítal pokračování, svůj čas bych mu věnoval. Za mě opět 7/10 Viděno s CZ dabingem P.S. To zacházení s policisty zde musíte brát s rezervou, protože tak neschopné představitele zákona byste ve své zemi mít fakt nechtěli :D ()

M.i.k.e

druhá série (respektive druhá polovina první série) začíná tam kde skončila ta první (polovina/série) a je to pořád plus mínus stejná zábava.Omar Sy má pořád charismatu na rozdávání a mě osobně to jak zakomponovali Lupina do moderní doby bavilo.Trošku škoda konce,který se jeví jako že vše je naplánováno,ale to co se děje na obrazovce s tím zas až tolik nekoresponduje.Není to ale nijak zásadní výtka.Plusem je stopáž a počet jednotlivých dílů,takže to všechno uteče raz dva...70% ()

UhLee

Druhá série - (6/10). Lupin už nemá v druhé sérii takovou tu jiskru, kterou měl na začátku jeho existence. Divák se první sérií namlsal a teď je hrozně těžké přijít s něčím překvapivým. Lupin to má hrozně těžké, protože ho táhne po většinu času sám Omar Sy. Týpek pobral neskutečného charisma, ale místy to nestačí. Naštěstí se to v druhé půlce série začalo pořádně rozjíždět a konec nám nabídl pořádně zamotanou zápletku se spoustou zvratů. Tak to máme všichni rádi. Upřímně netuším, proč by měla vznikat série třetí. Ale to nechám na Netflixu s čím přijde. Za mě to klidně mohlo skončit druhou sérií a byl bych s tím v pohodě. Ale díváme se na to s rodiči, takže si určitě i na tu třetí po nějaké době najdeme čas. Nejlepší epizoda: Lupin - 10. kapitola (S02E05) ()

Lachtaan

První lednová polovina byla schválně otevřena natolik, aby se minimálně celá Evropa (netuším, jak si seriál vede ve zbytku světa) těšila na finální rozuzlení. Já se přiznám, že mi tenhle seriál ve svém uvedení vůbec nelákal, boom kolem jeho nynějšího návratu mě ale zlákal natolik, že mi netrvalo příliš dlouho jej dokončit. Všehovšudy je první část rozhodně poutavější, Omar Sy je ale takový borec, že bych bral jakékoli pokračování klidně zase do maximálně půlroku. [viděno na Netflixu] ()

Jaro.Krafcik

To čo Lupinovi vyšlo v druhej serii bol fakt len záver. Aj napriek pridania dabingu sa celá séria niesla v slabej nálade a celkovo ju musím hodnotiť ako priemernú. Dokonca ani nepatrí do červených čísel. Zaslúžene. 3* ()

NifKor

2. série nebo spíše druhá polovina 1. série je v určitých dílech fakt slabá. Tempo si sice tahle část drží pořád stejný a to je za mě skvělý ale příběh tu hapruje a je strašně někdy zmatečný. Akce je pořád stejně skvělá a minimálně v posledním díle i zajímavá. Příběh je sice pořád zajímavý a dokáže díky skvěle povedenému napětí diváka udržet až do konce ale je také předvídatelnější jak v předešlé části, několik scén je prakticky nelogických a příšerně absurdních, postavy se také z větší části chovají neskutečně divně. Pořád mě strašně sere, že divákovi tvůrci předhazují někdy náhodně flashbacky z minulosti, které mě už sraly v předešlé části. Finále doslova tahá celou 2 část nahoru a jsem rád, protože aspoň poslední díl stál fakt za to zkouknout, Jsem také rád, že Guedira zde dostal více prostoru, protože tohle je druhá postava v seriálu, kterou si divák dokáže oblíbit jen je škoda, že je jako ostatní postavy někdy taky předvídatelná. Horší jak 1. část ale nic extrémně hrozného. Nedokážu si představit o čem má být 3. série, ale i tak se na ni kouknu. 6/10 ()

peetrejr

Dvoječka ma sklamala. Jednoducho to čo bolo v prvej sérii je aj tu. No a to je problém. Síce príbeh sa vyvíja zaujímavo ale niekedy až zdlhavo. Prvá séria bola rozprávková, milá ale nejak to neprekážalo. Našli sa aj chybičky ale v porovnaní s druhou je na tom prvá séria lepšie. Tvorcovia trošku obmedzili nereálne prvky neviditeľnosti Lupina, to sa cení.  Proste je najhľadanejší muž vo Francúzsku a on si len tak kráča po Paríži akoby nič. Akoby po ňom nešiel celý Parížsky policajný zbor. Hlavná postava je dobrá, len nie že by ju Omar hral zle ale dačo tam chýba. Niekde mi nesedí (nie preto že je černoch!). Koniec je akoby všedný. Stalo sa popravde to čo som očakával. Hádam že tretia séria bude lepšia. Zas si to nemyslím - myslim si že si trojku ani nepozriem. ()

Sharpooter

Druhá série lupina mě opět příjemně překvapila. Začátek byl pěkně akční, navazoval hned tam, kde skončila první řada a pořád se tam něco dělo. Prostě mělo to skvělé tempo, které se drželo až do konce. Scénář opět nezklamal. Konec byl fajn a uspokojující. Druhá řada 8/10. ()

bearmeedek

První část mě bavila celkem dost, tato druhá na mě působila víc odfláknutě. Ne, že by se měnil děj, ale tahy na diváka byly místy ve smyslu: "ty seš stejně blbej, tak to strávíš". Ale pozor. Jen první 3 kapitoly (6,7,8), poslední dvě (9,10) byly opět ve stylu první řady, měly spád a takhle to mělo být od začátku. Ještě poznámka ke konci. Setkání Lupina na mostě se ženou a synem - jejich krátká konverzace byla srajda hodná minimálně staré Angeliky. ()

Dejvecd

Na druhú sériu Lupina som sa celkom tešil a preto nebudem skrývať svoje pocity z toho, že po jej pozretí som sa cítil dosť sklamaný. Seriál má síce sympatické postavy, fantastického Omara Sy, zaujímavý dej, cool hudbu a pekný vizuál, ale ja som sa skrátka necítil spokojne. Vadilo mi to už pri prvej sérií. Od tohto seriálu som očakával niečo plné epických heistov a rôznych premyslených plánov a nič z toho som nedostal a keď už tu nejaký ten heist je, tak mi príde zúfalo jednoduchý a chýba mu akákoľvek originalita. Celý seriál bol v podstate dosť priehľadný a asi nikto pri jeho sledovaní nepocítil taký ten "wow" moment. Tento snímok však odporúčam každému, kto si chce užiť krátku jednohubku s dosť sympatickými postavami, nič veľké však neočakávajte a ja osobne som bol dosť prekvapený, keď Netflix oznámil aj 3. sériu. 5/10 ()