Cestou do Étretat čeká Assana, Claire a Raoula nepříjemné setkání. V prekérní situaci pak Assane pošle zprávu kapitánu Laugierovi. (Netflix)

Sany33

Príbeh: Do Assanových hier už je zapletená aj jeho rodina, čo vyvrcholí Raulovým únosom. Javí sa to ako jediná možnosť Pellegriniho ako dostať Assana Diopa. Prevedenie: Opäť trocha slabšia časť ktorou sa posúva príbeh ale vo finále sa nejdená o žiaden prekvapivý zvrat. Malé súboje a zákulisné hry sú trocha mimo žánru. Seriál sa uberá cestou thrilleru a oveľa viac mu svedčala atmosféra prvých častí. 78% ()

tomik99

Nechci se opakovat. Od seriálu jsem čekal malinko něco jiného. Sympatický hlavní hrdina se pomalu stává velice nesympatickým. Jak okrádá starou babičku se mi opravdu nelíbilo a pokud má toto zlepšit pohled a názor na černochy, tak to moc nefungovalo. Naopak to podtrhuje problémy, jakými si musí Francie procházet (neházím všechny do stejného pytle, nicméně víme, že tyto problémy tam jsou). Tu druhou řadu ještě dokoukám, ale je to slabé. A dávám i slabých 80%. ()

• Ve scéně, kde Leonard (Adama Niane) vezme hrst nábojů do brokovnice, můžeme vidět, že se jedná o české náboje Sellier&Bellot. (UncleMorty)