Hádanky s písničkou

všetky plagáty
Hudobný / Zábavný
Československo, 1979, ? x 24-38 min

Účinkujú:

Milan Hein (moderátor), Dana Matějková (moderátor), Antonín Procházka (moderátor), Libor Žídek (moderátor), Renée Nachtigallová (moderátor), Milan Dufek (moderátor) (viac)

Od sklonku 70. let téměř po celou dekádu se na obrazovky televize vracel oblíbený hudební pořad, který propojoval pásmo písniček se soutěží pro diváky. Jeho průvodci uváděli jednotlivé písničky populárních interpretů otázkami, na něž hledali diváci sami odpověď v hudebních klipech. Zapojte se do hry po několika desetiletích i vy a zkuste uhodnout tajenku. (Česká televize)

slunicko2

Zajímavá recyklace již natočených písničkových poloklipů. 1) Tento svérázně bizarní, ale nikoli nezajímavý projekt umožnil další existenci songům, o kterých jsem v mnoha případech ani netušil, že vůbec existovaly._____ 2) Vadí mi mizerný zvuk osekaný o výšky i basy. ()

• V 17. epizodě je na konci pořadu doplňovačka otočena vzhůru nohama. (David7)
  • Na konci 43. epizody se v adrese Československé televize nachází překlep – namísto „Jindřišské“ ulice je uvedena ulice „Jinřišská“. (David7)