silentname

Film o filmovom festivale? Nie. To by nikdy nefungovalo. Aspoň to sa nám snaží adresovať záver. Nuž. "Film Fest". Ako to dopadlo? Úprimne poviem, že sa vo mne vysoko bijú protichodné pocity, ktoré sa budú len veľmi ťažko organizovať. Ale za pokus to stojí. Realita je, že neviem či to celé funguje ako dobrá komédia, no dramatické momentky sú spracované celkom dobre. Na jednej strane si myslím, že náš hlavný hrdina Logan funguje v pohode a celkom mu aj rozumiem, na druhú stranu je pravda, že je to človek vysoko zameraný na seba. Na druhú stranu, kto kedy nebol v určitých situáciach vysoko orientovaný sám na seba? Takisto je pravda, že som sa na filme moc nezasmial, no niektoré veci sú celkom úsmevné a nepôsobia ako stupídny nápad. Myslím si, že najlepšie vtipy sa vytiahli na úvod. Ako fakt, že máte ako účastníci zaplatiť 20 dolárov za lístok (pre 4 osoby - 80) a potom vám povedia, že vám ďakujú za váš dobrovoľný príspevok. Film si však drží celkom dobrý tón, má celkom dobré množstvo filmových referencií, ktoré v rámci témy nepôsobia vysoko nasilu a nemyslím si, že by bol film stratou času. Za jedno pozretie som spokojný. Neviem či by som film označil ako super, a skôr balancuje u mňa na hranici nadpriemeru, ale som spokojný. A môžem povedať, že sa tu objaví aj Rachel Leigh Cook. No iróniou je, že minulý rok hrala asi v lepšom vianočom Hallmark filme, než je toto. Hodnotenie: B- ()