Alex píše o svých klientech – třeba o páru, co žije úplně odděleně. Řeší taky svoje ošemetné problémy s bydlením a Paulin křehký psychický stav. (Netflix)

castor

Sean, který se účastní sezení anonymních alkoholiků, se snaží. Samozřejmě i on je svým způsobem obětí, výchovy především. I jeho postava má jistý vývoj. A Alexina matka si spletla banku, ve které má hypotéku. Jenže v průběhu sedmé epizody se to s její současnou situací „vysvětlí“. Možné SPOILERY. To znamená, že nemá žádné úspory, nemá žádnou práci, žádný důchod, žádnou pojistku. A nově nemá ani dům, který byl v posledních letech jediným zdrojem jejího příjmu a který sotva dokáže refinancovat. A nově i přeříznutou šlachu. „Najednou se z ní stal můj problém,“ uvědomuje si zoufalá dcera. Jak tenhle díl, když celou tuhle patálii absolvuje s otcem svého dítěte, asi dopadne. Divák samozřejmě nemusí být vědma. ()

vydumnica

Pre Andie McDowell musela byť rola matky hippie veľmi zaujímavá, o to viac, že tu hrá matku svojej vlastnej dcéry. A k epizódke, veru veru neviem si predstaviť trápnejšiu matku ako je tu mama Alex!!! ()

Necrotongue

No, rozhodně se nedá říct, že by příběh postrádal vývoj. Naopak, divák může sledovat, jak se deprese vyvíjí přímo před jeho očima v ještě větší depresi. Do konce seriálu zbývají ještě tři epizody, šťastný závěr v žádném případě neočekávám, takže už začínám tipovat, jakým způsobem to Alex skoncuje. Cha! A já bloud si myslel, že mám v životě problémy. Proti téhle směsici ohavných okolností a špatných rozhodnutí si žiju jako v bavlnce. / Poučení: Majetek je pomíjivý, příliš se na něj neupínej. ()