Na díkůvzdání uklízí Alex Reginin nádherný dům a představuje si, jaké by to bylo žít v takovém luxusu. Nezůstane ale jenom u představ. (Netflix)

vydumnica

Kašmír alebo Spoveď mladej Maid za pekné 4*. Čo som očakávala, že Alex urobí o dve epizódy skôr, stalo sa teraz. Vždy poteší, keď seriál má čím prekvapiť. Ako sa vraví, keď kocúr nie je doma, myši majú hody. Správanie Alex je pochopiteľné, veď kto by odolal stráviť Vďakyvzdanie práve takto? Hra na bohatú pani v luxusnom sídle, mäkkúčky kašmír, vychladené víno v plnej chladničke dobrôt či jaccuzi s výhľadom na more, to všetko znie lákavo, avšak budú následky? ()

Necrotongue

Tento seriál si mě nějak záludně získal, protože bych jinak podobnou epizodu ohodnotil jen třemi hvězdičkami. Tempo ani samotný děj nebyly zvlášť výrazné, ale přesto jsem se u dalšího Alexina přešlapu docela bavil. Asi mě zhypnotizovali. Každopádně jsem náhle pocítil intenzivní radost nad tím, že nejsem movitým jedincem (sic!), a nemusím se tak obávat, že mi cizí lidé začnou zcela otevřeně vyjídat lednici a krást (taktéž otevřeně) kašmírové svetry. / Poučení: Zakládáš si na soukromí? Uklízej si sám. ()

castor

„Asi se zorientuješ. Tohle je kuchyň!“ – „Jo, čistá.“ – „Máme fakt dobrou hospodyni!“ Alex si na chvíli zkusila roli zazobané paničky, aby se mohla na čas vymanit ze začarovaného kruhu, kdy jen s nákupním košíkem přepočítává zbývající dolary a dílčích „úspěchů“ zažívá pramálo. Čtyřiadvacetihodinová starost o malou dcerku navíc komplikuje nespolehlivá matka, jinak výstřední kočovná umělkyně (hraje ji skutečná matka hlavní hrdinky Andie MacDowell), i napjatý vztah s otcem, s nímž se kdysi dávno odcizila. Psychologové mají hody. Mísení motivů také potěší, myslím, že právě zejména psychické násilí v rodině a jeho nesmazatelný otisk ještě neřekly své poslední slovo. ()

Arsenal83

Kašmír, ale Mahátma sa neobjavil. Možno aj zatiaľ celou špičkou seriálu je rozhovor dvoch žien z dvoch svetov, kde sa nakoniec ukáže, že každý má to svoje, a zlaté kľučky ti osobné šťastie neprinesú. ()