Od tragické nehody své sestry trpí Carla Engelová přímo panickým strachem, kterého se nemůže zbavit. Proto se obrací na psychologa Paula Sadowského, který se specializuje na léčbu fobií, a dochází do skupiny podobně trpících lidí. Doufá, že s jejich pomocí se svých obav zcela zbaví. Když se však oběťmi vražd stane několik jejích spolupacientů, začíná být Carle jasné, že ji někdo pronásleduje... (oficiálny text distribútora)

Lynn

Zklamání. To je první věc, která mě napadá při hodnocení tohoto filmu. Protože jsem si od námětu slibovala zajímavý film. A ono se z toho vyklubalo jedno velké nic. Začátek byla celkem nuda, první vražda taky mic moc. Nakonec jsem u toho usla. Možná je to dobře, protože jsem tak byla ochuzena o další filmový "zážitek". ()

Campbell

A kurňa, čekla jsem něco o dost víc, ale to prostě dělalo to jméno Cravena. Ani čekal jsem strašidelný thriller, a ne nečetl jsem o čem ten film vlastně je, jen jsem se těšil že budu překvapen, no chvíli jsem čekal že ve filmu bude duch, ale nic. Film je jinak šíleně sterilní a připadámi to jako taková drsnější verze Harlequinek, navíc herci jsou tak šílený že to snad ani není možné. Zklamání. ()

SOLOM.

Nedívej se dolů patří do kategorie filmů, které vás moc nevyděsí, ale spíše dokonale uspí. Najde se zde sice několik světlejších okamžiků a zajímavých chvilek, ale těch je zde jako šafránu. Scénář je sice zajímavý, ale jeho provedení je hodně slabé. Stejně tak i většina hereckých výkonů a samotných efektů. O mordech se zde spíše jen mluví, než aby jste je viděli na vlastní oči, pokud tedy nepočítám ten pád do propasti. ()

lusa odpad!

A rovno do odpadu... že som ja chytila to dvd v stánku do ruky. Neskutočná NUDA, predvídateľné, ani neviem, čo bolo horšie... ()

saaaky

Tento film jsem coby jedno ze svých prvních thrillerů shlížel často jako malý " sokolík ". Tehdy jsem to žral jako nic, dnes, když už se ale na celý film dívám trochu jinak a s odstupem, vidím v tom jen jakýsi pokus o thrillerování. Jde prakticky o samá klišé a vcelku ohrané téma a provedení. Prakticky nic nového pod sluncem. ()