Snow Falls

Poté, co zimní bouře uvězní pětici přátel v odlehlé chatě bez elektřiny a s nedostatkem jídla, si dezorientace pomalu říká o jejich zdravý rozum, protože každý z nich propadá strachu, že sníh sám o sobě může být kontaminovaný nebo nějak zlý. (JasonCZ)

oveckaoa

3 kluci a 2 holky si jdou užívat do opuštěného lyžařského střediska. Venku je vánice tak se z tama nemůžou dostat. Začne jim z toho hrabat a začnou mít halucinace pak někdo nadhodí , že v tom sněhu jsou drogy a oni jelikož ho jedly jsou nemocní do toho jedna z nich začne kecat o ruském spánkovém experimentu (to se údajně prý stalo). Postupně umírají a jde se až do konce kde se nedozvíme nic co se dělo. P.s. nevím proč se na začátku vůbec řešil pád letadla se sarsem, když to pro film není důležité 40 procent ()

ricci.s

Jeden z očakávaných januárových hororov dopadol úplným fiaskom. Partia hlúpych mladých začne mať na chate paranoidné stavy, takže treba pretrpieť ich dementné psychózy a zaostalú komunikáciu, pár minút pred koncom si uvedomia, že už je na čase aj začať umierať, ale, žiadna krv, žiadne gore, žiadna atmosféra, žiadne ľakačky, žiadne napätie, dej celý o ničom. Dívať sa celú dobu, ako sedia, trasú sa od zimy, pobehujú po chate a vedú medzi sebou nezmyselné dialógy, je vážne utrpenie, a asi by ma to nebavilo ani v krátkometrážnej forme. Sem tam pekne sneží, ale za to body nedávam. ()

pornogrind

I přes negativní ohlasy, recenze a hodnocení jsem se rozhodl dát filmu šanci. Variace Cabin Fever na sněhu zněla celkem zajímavě a tak nějak jsem pořád v koutku duše doufal, že to takovej průser nebude. Film nabízí partičku přátel, která díky sněhová bouři uvízla na chatě. Záhy přestane jít elektřina, dochází dřevo a zásoby jídla. Nedostatek spánku, celková vyčerpanost, vlezlá zima a všechny výše zmiňovaný faktory pěkně všem nahlodají psychiku. Nastává obava, že kontaminovanej může být samotnej sníh. Po dokoukání chápu proč je tenhle film hodnocenej jak je hodnocenej. Je to hodně ukecaný a s minimem akce. Mě to ale vyloženě nenudilo a navíc měl Coltron Tran aspoň trošku soudnosti a má to jen 80minut což se dalo bez větší újmy přežít. Vracet už se k tomuhle kousku samozřejmě nikdy nebudu ale ani nemám potřebu ho nějak víc hanit. ()

Marceloo

Asi zájdem za sesternicou a poviem jej, aby dala svojim žiakom v špeciálnej škole napísať slohovú prácu s nejakým hororovým nádychom, pretože aj tie chúdence detičky by dokázali napísať rozumnejšie veci, než táto partia kamarátov. Jedna hviezda za digitálneho snehuliaka a Victoriu Moroles grcajúcu sneh, teda dve scény, pri ktorých som sa úprimne zasmial. To ale určite nebolo cielom tvorcov, ktorí by mali na svoje ambície preraziť vo filmovom priemysle rýchlo zabudnúť. ()

kingik

Pětice přátel se vydá do horské oblasti Snow Falls, kde po sněhové vánici uvázne na chatě, kde záhy dojde k výpadku elektřiny a teplota v místnostech začne rázem prudce klesat. Účastníci začnou postupně propadat paranoidním stavům, když situaci nebude prospívat zpráva z médií, že se oblastí začal šířit smrtící virus, který mohl kontaminovat i sníh. Colton Tran, ve filmu hraje roli srandisty v partě, režíruje jej, dodal námět a vzal si na starost i střih, nerežíruje svůj hororem prosáknutý počin nikterak nesnesitelně. Dokonce dokázal být i tak maličko originální. Parta vybraných herců také není přímo nesnesitelná. Dvě slečny, Anna Grace Barlow a Victoria Moroles, jsou sice až moc cudné, takže filmu by prospěl pohled na nějakou tu odhalenou ženskou intimní partii, nejsou ale hlavně nesympatické. Na přes hubu byl zralý Johnny Berchtold, kterému chata patřila. Byl to takový nesympatický zjev. Rostoucí paranoia mohla být využita i lépe a mnohem agresivněji i intenzivnějším způsobem. Obživlý sněhulák, který se do chaty dobývá mrkvovým nosem skrze okenní tabuli, byl docela fajn nápad. Na první úmrtí se čeká docela dost dlouho. Kdo čeká, že se bude ve filmu postupně přidávat na brutalitě a gore, bude tedy nepříjemně zklamán. Rozpárané břicho slečny Moroles střepem, to je to nejvíce krvavé, na co se film zmůže a co nabídne. Většinou postavy mezi sebou klábosí, určitě to není ten nejpoutavější postup a způsob, jak si udržet stoprocentní diváckou pozornost. Film má rozumnou stopáž, trvá cca 80 minut. Takže tím se redukuje většina kreativních nedostatků. Technicky je film odveden poměrně zdárně. Interiéry chaty i exteriéry jejího přilehlého okolí jsou nasnímány na dobré úrovni. A zasněžená okolní krajina sugestivně vyvolává pocit horkého čaje a teplého ošacení. Chcete-li být šestým do ohrožené party, máte možnost. Máte oproti ní výhodu v tom, že zimou, hladem a  strachem určitě nesejdete. 6/10 ()

• Film bol natočený len za šesť dní. (Arsenal83)