Jak na... s Johnem Wilsonem - Série 1

(séria)
USA, 2020, 2 h 42 min (Minutáž: 25–29 min)

Tvorcovia:

Réžia:

Scenár:

Kamera:

John Wilson (sprievodca), Kyle MacLachlan

lupulus111

Brilantní... Dokumentární pojetí autorových zamyšlení, které díky rozmanitosti NY obyvatelstva a samostatného NY vedou k zajímavých oslím můstkům, díky kterým můžete vidět probíranou problematiku z jiných neotřepaných perspektiv. Super angličtina, super prostřihy, humor, neotřelost fakt super bomba. Doporučuju kudma chodím jednoznačně 5/5. ()

motyka52

Je fascinující na něco natrefit úplně náhodou, nic o tom nevědět, prvních pár minut na to koukat nevěřícně a najednou zjistit, že jste zřejmě už prošli momentem, kdy jste si uvědomili, jak je to geniální. Wilsonovo vidění světa opravdu je geniální. Je to novátorské, je to vtipné a zejména závěr třetí epizody o Mandelově efektu je skoro až dojemně naplňující, stejně tak jako až osudový závěr šesté části o rizotu pro paní domácí. Na nic nečekejte, rychle sem s další řadou. ()

Danqo

Krindž, ktorý po pár epizódach začne dávať zmysel a veľmi baviť. A už chápem, odkiaľ mal môj ex všetky múdra, ktoré hovoril. ()

PlysovyMacko

Tvorca John Wilson sa v každej epizode vyjadruje k jednej téme z každodenného života. Dokument je celkom zaujímavo a pútavo natočený, vôbec nenudi, sem tam je aj vtipný. Je tu vidieť veľký kus New Yorku. Páčil sa mi Mandela efekt a stretnutie rozhodcov. ()