Imawa no kuni no Alice - Season 1 (2020) (séria)

Episode 4 (S01E04)

Scenár:

Jasuko Kuramicu

Hudba:

Jutaka Jamada

Arisua trápí pocity viny a má chuť všechno vzdát, ale Usagi ho přesvědčí, aby vydržel. Další v pořadí je vytrvalostní hra na podzemní dálnici. (Netflix)

Lilith03

Tenhle díl nebyl určitě nějaký nejlepší, ale špatný taky nebyl. Celkem mě to bavilo a musím uznat, že hra byla dost zajímavá. Sama jsem si už na začátku říkala, zda není cílem autobus, takže mě u těší, že jsem to odhadla. Nové postavy byli zajímavé zpestření a jsem zvědavá, kdy se hlavní dvojice opět setká s tím chlapcem. ()

Nevka

Musím říct, že tohle mě zklamalo. Přitom samotná myšlenka epizody a její provedení mělo fakt potenciál. Jenže tvůrci zbytečně přidali vodu, která z toho udělala dost bizarní podívanou (černý panter se ještě v rámci mezí dal snést). Trochu rozumné kreativity ve scénáři, a hned by to vypadalo úplně jinak. ()

samkko

Epizida sice nabrala nějaké hlavní postavy, doce rychle i utekla.. Ale nebyla tak zábavná, záživná, a dobrá jako epizody předešlé. Každopádně si nemyslím, že by to bylo něco hrůzostrašného. Jasně, máme tu zde pár dost nelogických věcí, ale i tak si nemyslím, že jen proto že má 4díl slabší hodnocení a už je v modrých číslech, by jste to zde měli vzdát. ()

muti

Po tejto časti sa už nemá zmysel sledovať seriál ďalej, riešenia sú tak vycucane z prsta že by ich neprešiel nikto nikde, ale keby máš scenár vo vrecku tak to dáš. Akože keď už tam bola tá puma tak reku že gg 🤷🙈 celé je to od hry k ďalšej hre, postavy stále nechápu logiku, len že musia hrať alebo zomrieť. Postavám chýba motivácia, nemôže byť všetko stále na štýl okay ja tu zomriem a vy choďte bezo mňa. Nie, to nemôžeš, okay tak môžeš, čau a preživší idú do ďalšieho kola. Chýba tu rozmer výhry, ako mal squid game, že hráš o ja neviem 500 miliónov pre víťaza. Hrať hry prakticky bez inštrukcii je tiež taký pochaby nápad. Ale čo chceme od sveta, ktorý stavia na tom že 99,99% obyvateľov proste na začiatku zmizla (Kam sa hrabe Thanos...) ()