Imawa no kuni no Alice - Season 2 (2022) (séria)

Episode 8 (S02E08)

Predloha:

Haro Asó (komiks)

Hudba:

Jutaka Jamada

Při poslední hře musí všichni přežít tři kola kroketu. Než se ale stačí trochu rozehrát, pozve je Královna na čaj. (Netflix)

Hovadin

Spoilery! Ze všech konců, které nabízela srdcová královna, byl nakonec ten skutečný konec jednoznačně nejlepší a vlastně i jediný možný. Celý seriál jako metafora boje se smrtí, včetně pověstné "minutu před smrtí mi proběhl celý život před očima" - flashbacky. Z komentářů jsem se dozvěděl, že Joker je vlastně Cháron. Což také dává smysl a byl zde pro všechny, kteří se rozhodli stát občany - nezvládli boj se smrtí. Celá poslední hra je lehce zmatečná, ale v konečném důsledku to dává smysl. ()

Lilith03

Zmatení s některými komentujícími sdílím, sdílím rovněž názor, že epizoda jako taková byla příšerná, nezáživná, nezábavná a natáhla, ale samotné zakončení bylo dobré a s koncem jsem spokojena. Souhlasím i s tím, tě by na to šla napsat slohovka a stále budu mít co říct, takže asi jen řeknu to, že se těším, co nám přinese třetí série, která byla před třemi dny potvrzena oficiálně Netflixem. Hodnocení je už jen detail, zvolím tři hvězdičky, jako průměr, protože to mohlo být o dost lepší a vlastně ani nevím, zda už mě ta japonská klasika typu "ti dva co se do sebe několik sérií zamilovávali na sebe zapomněli tak jako vždycky". ()

Raid91

Chápu hodnocení této epizody a též jsem docela naštvaný ale obávám se, že to je opravdový konec. Po shlédnutí poslední epizody jsem si udělal domácí úkol a přečetl shrnutí mangy a toto je opravdový konec s meteoritem. Otázka je co znamená karta Jokera... no v manze to je něco jako Cháron pro převoz mrtvých. Chci věřit, že to bude ještě nějaký mindfck a nepůjdou ve stopách mangy, protože seriál má tak moc potenciálu ještě. Btw druhá série byla mnohem ale mnohem lepší a údernější než první. A 7. episoda až na logiku a co opravdu vydrží postavy bylo vážně akční inferno a strop seriálu!!! 90% ()

HeRoS.Au

Tak o tomhle by se dala napsat slohovka. Ac jsem o manze i o anime vedel, ani jedno jsem necet/nevidel, nicmene jak uz bylo receno, tak timhle ten origos pribeh konci. Ale zustava spousta veci, se kterymi by se dalo pekne pohrat a pokud Jocker funguje v manze jako prevoznik mezi dvema svety, tak to muze byt jeste slusny story. Co ti co tam zustali? A nerozmysli si to treba? A co kdyz si ti, co se vratili vzpomenou? Co kdyz se pro ne stane zivot "po" nesnesytelnym a budou chtit zpatky do Borderland? Nebo tam z nejakyho duvodu budou muset? Jokera ceka dost mozna hodne prace... ()

Erosenin

Zajimavé zakončení. Napjatý jsem byl jak legíny na 200kg buchtě. Spadla mi dokonce i čelist. Ale prostě celou dobu mi v tom seriálu prostě něco chybělo. Celkově je to ale moc povedená záležitost. ()