Podaří se týmu s rozhádaným Peacemakerem a Adebayem zlikvidovat zdroj energie, nebo jej mimozemšťané nakonec využijí k teleportaci? (HBO Max)

Krychlicka1

Závěr za mě lehký nadprůměr. Fight na který jsme se všichni těšily mi přišel celkem obstojný kromě za mě pokaženého závěru a pár rádoby dojemných scén taky potěšilo. Bohužel vůbec sem nepochopil zápletku s přeludem a humor už pomalu a jistě začíná být dost ohraný, takže se člověk už skoro vůbec nezasměje což je celkem škoda když natom stojí celý seriál. Další sérii si asi pustím ale už z toho nebudu tak na větvi. ()

TomasRichtr

Finál bitka super, ale pak ty kecy a zas zdlouhavý dojezd už byly fakt otravné. Ale prostě Amíci si musej všechno zakončit raději natřikrát, než aby si tam nedejbože někdo musel něco domýšlet. Nehledě na to, že konec s krávou mi připadal divně nemotivovaný, ale asi musíme přijmout fakt, že Peacemaker je postava, která nejedná dle běžné logiky or some shit like that... ()

Trevor

Škoda tej príliš environmentálnej vsuvky a lízingu klitorisáčiek, inak to bolo celkom v pohode. V porovnaní s inými dôležitými scénami iných fikmov a seriálov v jaskyni bolo celkom dobre vidieť postavy a tak uškodili iba korektné, trápne vsuvky. To major Zeman v komunizme ani Majka z Gurunu sa na toto rozhodne nechytajú. ()

Martrix

Hudební vkus tvůrců, resp. Peacemakerův nesdílím, ale vždycky jsem to nějak přežil. Jenže v této epizodě bylo toho jekotu opravdu hodně, takže mi to vadilo. Možná i proto nejásám jako ostatní. Navíc podobná camea, ze kterých si tady někteří ucvrkávají, na mě nefungují a mimo ně mi na této epizodě nic extra nepřipadalo. Je dokonce v nižším standardu, než epizody předchozí, což by u závěru řady nemělo nastat. Ale aby to nevypadalo, že jsem nevděčný parchant...Peacemaker je velmi vítané osvěžení a zvedá úroveň DC komiksů o tři patra nad slátaniny, jako poslední Wanderačka, nebo Liga latexových. V každé epizodě byl minimálně jeden opravdu cool moment, nebo hláška, výborná výprava CGI na úrovni celovečeráků,...škoda jen toho nedopečeného příběhu s přiblblou pointou...pravda je jiná, bla bla. ()

MERKATtv

Skvelé finále. Veľmi cením, že po ohlásení druhej série neskončil tento seriál cliffhangerom ako ehm ehm Loki. Páči sa mi, že to zostalo také isté ako minulé epizódy, nebol to úplny CGI shitfest ako konkurenčné seriály a ak aj hej tak vyzeralo dostatočne realisticky, vtipy stále takisto debilné a žiadna z postáv nevyšla náhodne zo svojho charakteru. Cameo v epizóde skvelé. Naozaj veľmi ma bavila táto posledná epizóda. ()

• Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (VášaVF)
  • Stejně jako v komiksech, kde se jedná o poměrně důležitý element, i v seriálu se Peacemakerovi ukazuje duch jeho otce. (NiWi)
  • V závěrečné scéně, kdy Peacemaker (John Cena) vezme ze země Emilii, má plnou ruku slámy. V další scéně nemá v ruce ani stéblo. (Marek.Handl)