Ubožák, jehož život ho míjí, náhodou narazí na tajnou podzemní svépomocnou skupinu pro sériové vrahy. Dokáže se vyrovnat důvtipu s pěti vrahy a přežít noc živý? Uvězněný jen se dvěma možnostmi – zabít nebo být zabit, bude muset Joel (Evan Marsh) najít svého vnitřního sériového vraha a sebrat skrytou sílu, aby porazil maniaky ve svém středu. (JasonCZ)

Eliott

Dílo postavené na senzačním nápadu, kdy se mladý trouba nešťastnou náhodou nachomítne na tajné setkání sociopatických zabijáků. Podaří se mu mezi ně zapadnout a nebo skončí jako další z jejich obětí? Už samotný nápad mne ohromil, ale snímek k tomu nápaditě kombinuje komedii s brutálními akčními scénami a já se skvěle bavil. Film okoření i velice nápadité herecké obsazení jako je například asociální klaun co si libuje v záludnostech a mučení, hromotluk s problémy se vztekem, bývalý tajný agent kterému ve výslužbě chybí zabíjení, vysoce inteligentní schizofrenní slizoun, lidožravý japonský kuchař a krásná drsňačka se kterou si není radno zahrávat. Vyvrcholení na policejní stanici bylo solidní, ale stejně bych byl šťastnější, kdyby všichni vrahouni dostali o něco více prostoru. 78% ()

Morholt

Sestava zabijáckých magorů plná profláklých béčkových ksichtů byla fajn, hlavní hrdina sympaťák a zabijanda sexy. Nechyběl vtip, nějaká ta střeva a místy dokázal film nahodit solidní tempo. Jenže se mu ho bohužel nedařilo držet a to dost často. Neškodilo by film zkrátit tak o 10-15 minut a maličko víc se odvázat co do řezničiny. Pak by to bylo takřka dokonalé. Tak jako tak z Calahana se začíná stávat docela zajímavý režisér. 60% ()

pornogrind

Největšími plusy filmu jsou různorodí killeři a celkem obstojný vraždy. Jedním z největších mínusů filmu je naopak to, že na hororovou komedii je to na mě málo vtipný. Vyjímkou jsou asi dvě scény který mě pobavily. Což je zatraceně málo. Nejzásadnějším problémem Vicious Fun pro mě byl ale Evan Marsh. Jeho postava a to jak ji zahrál mě iritovalo hned od začátku. A když je nesympatickej "hlavní hrdina" to filmu moc neprospěje. Nejsympatičtější postavou je ve filmu jednoznačně killerka Amber Goldfarb. Film má svoje plusy a mínusy ale jako celek mě to nezaujalo. Komu nebude vadit Evan Marsh půjde s hodnocením nejspíš výš. ()

J*A*S*M

Hororová komedie o mladíkovi, který se nešťastnou náhodou ocitne na schůzce jakési support group pro zabijáky. Námět jistě dobrý, výsledky nejsou dobré. Napřišlo mi to bohužel skoro vůbec vtipné - a s hororem to má společného jen občasné krvavé scény. Kdo má odlehčená béčka bez větších ambicí v oblibě, může si hvězdičku přidat. ()

EvilPhoEniX

Fajnová Kanadská retro jednohubka, která by klidně mohla vyjít v 80. letech. Má to relativně fajn nápad o klukovi, který se neštastnou náhodou připlete na jakousi schůzi šílených zabijáků a když vyjde pravda najevo, začne boj o život. Objeví se zde docela dost známějších béčkových tváří a všechny postavy jsou správně ulítlé, byť mě trochu mrzí, že né všichni dostanou dostatek prostoru a jejich koncovačka je né vždy správně vzrušující.Retro vizuál je fajn, elektro 80´s Synthwave je naprosto parádní a neóny se zde hodily. Film je brán odlehčeněji, avšak příliš vtipný mi být nepřišel, gore je na můj vkus docela málo, trochu krve zde sice je, ale tohle mi ke spokojení už opravdu nestačí ( Když mi po zhlédnutí v hlavě neutkví ani jedna vražda, tak to je špatná vizitka), ale má to fajn tempo, je to docela akční, takže nudou se divák rozhodně neukouše.V rukou někoho schopnějšího by to mohla být velká pecka, ale na příjemný průměr je Vicious Fun dostačující. Ústřední magor s IQ 180 je nejlepší postavou.Příběh 3/5, Akce 3/5, Humor 2/5, Násilí 3/5, Zábavnost 3/5 Hudba 4/5, Vizuál 4/5, Atmosféra 3/5, Napětí 3/5. 6/10. ()