Pro strach uděláno

• Kanada So Weird
Rodinný / Dobrodružný / Mysteriózny / Thriller
Kanada / USA, (1999–2001), 32 h 30 min (Minutáž: 30 min)

Tvorcovia:

Tom J. Astle

Patrick Levis, Mackenzie Phillips, Belinda Metz, Dave 'Squatch' Ward, Eric Lively, Cara DeLizia, Alexz Johnson, Jodelle Ferland, Jewel Staite (viac)

Kanadský seriál vyprávějící o dívce Fioně Phillipsové (Cara DeLizia), která na cestě se svým bratrem, matkou a přáteli zažívá nadpřirozená dobrodružství, která musí vyřešit. Ve 3. a zároveň poslední sérii byla vyměněna hlavní postava za Annie Thelenovou (Alexz Johnson) a scénáristé se pokusili změnit do té doby temný děj na něco světlejšího, což mělo za následek ukončení seriálu. (zzuzu)

Patw

Myslím že Supermax na kterém to běželo byl nejlepší kanál pro seriály které na něm běželi. Pro Strach Uděláno byl skvělý.... to je ale doba co to dávali. ()

Pavka5

Jeee to mi bylo asi tak 11 let, když jsem na tenhle seriál koukala na supermaxu :-D.. neunikl mi snad ani jeden díl.. proto musím dát plné hodnocení.. ()

No když si to pouštím teď, tak si říkám, že se na to asi dá koukat. Když jsem to sledovala jako malá, přišlo mi to úžasné. Je to svým způsobem typický Disney a některé věci tam umí pěkně otrávit, ale až to budou chtít sledovat mé děti, kdyby tedy chtěly, tak budu jen ráda, protože máloco dnešního je koukatelnější a schůdnější. ()