Upíři v Bronxu

• USA Vampires vs. the Bronx

Bronx jako by se měnil na čtvrť pro boháče. Jenže tři místní borci mají pro strach uděláno, odhalí děsivý plán a nedopustí, aby někdo vysál život z jejich čtvrti. (Netflix)

animario

Hodně podprůměrnej film i do sobotního dopoledního vysílání na Déčku(a ani ty děcka by to snad nemohlo bavit!) V několika komentářích jsem se dočetl o jednohubce,která neurazí..mě to celkem urazilo a to mám teenagerský horror/komedie rád.Ne vždycky je Netflix zárukou zábavy,tohle byl přesnej opak.(cameo Zoe Saldany a Method mana byla vyloženě charita). ()

Stromovous87

Nenáročná horrorová komedie na Halloween pro děti. Sympatičtí herci (malé role pro Zoe Saldanu a Method Mana) a zajímavá zápletka, která, ale zůstala nevyužitá a film mířil k rychlému konci. Možná, kdyby to byl seriál nebo minisérie, dostal by příběh a postavy víc prostoru a téma by se dalo lépe využít. 3,5* ()

Flopik

Ja mám tieto tipy kde malí frackovia bojujú proti nadprirodzenu rád a preto sa mi to asi ako tak páčilo. Na komédiu čistý priemer veľa sa nezasmejete, postavy si nejak zvlášť neobľúbite, no a horor je každému jasné že to nie je . Pozerá sa nato však dobre a ako jednohubka výborné. Koniec dosť trápny ale tie 3* dám. ()

johnsnow

SPOILER ALERT: Slušný nadpriemer pre tých skôr mladších, ale to neznamená, že sa to nedá užiť aj keď ste mimo cieľovú kategóriu. Zasmiať sa na tom celkom dá, dve scény ma rozrehotali ako koňa. Čo sa týka hororovej vsuvky tak je primeraná mladšiemu diváctvu ale to vôbec nevadí. Akcie nie je veľa ale je celkom fajn. Čo sa týka hereckého obsadenia tak všetci sú pre mňa neznámy okrem Shea Whighama ktorý je tu zďaleka najlepší a najskúsenejší herec avšak nemá extra priestor a je zabitý dosť odfláklym spôsobom. Mladé trio je fajn, upíri tu okrem dvoch nemajú extra priestoru ale ide s nich celkom rešpekt a ten zásadný akože zvrat ktorý je čitateľný v podstate asi po cca 20 minútach, že slečna Vivien je vlastné šéfka je podľa mňa zbytočný a trošku láme filmu väz. Ale i tak spokojnosť. ()

kaylin

Americký snímek „Upíři v Bronxu“ je ukázkou toho, co chce Netflix nabídnout v podstatě všem věkovým kategoriím. Jasně, pro ty nejmenší to opravdu není, ale jinak by se dala přístupnost snížit v podstatě na deset let. Násilí je zde minimum, nahota skoro žádná, jen sem tam se docela daří tvořit atmosféru. Jinak je ale „Upíři v Bronxu“ primárně zábavný film a bohužel nic víc. ()