Bee Gees živě v Las Vegas

(koncert)
  • USA Bee Gees: One Night Only (viac)
všetky plagáty

Největší hity bratří Gibbů zahrané na koncertě v Las Vegas... Koncert kapely Bee Gees z listopadu 1997 patří mezi ty výjimečné nejen úžasnou hudbou pokrývající čtyři dekády fungování skupiny, ale i tím, že skupina nechala natočit jen opravdu malé množství svých živých vystoupení. Fanoušci v Las Vegas si užili na třicet největších hitů, jako třeba How Deep Is Your Love, To Love Somebody, nebo Massachusetts. A navíc si bratři Barry, Maurice and Robin Gibbové pozvali ke společnému vystoupení kanadskou popovou divu Céline Dion. (Česká televize)

nascendi

S chuťou som si pozrel koncert tria bratov Gibbovcov z doby, keď ešte pár rokov boli kompletní. Živé koncerty vedia niekedy prekvapiť. I nepríjemne. Ale to nie je prípad lasvegaského koncertu. Gibbovci tam zaspievali všetky ich hity, dokonca aj také, ktoré som v ich podaní nepočul. A zaspievali ich s plným nasadením bez počuteľných nedostatkov, takže ma vôbec nezaujíma, že tunajšia mlaď ich koncert zaradila až na 143. miesto rebríčka. ()

castor

Vůbec bych nečekal, že mě zrovna tenhle koncert tolik zaujme. Bez zbytečných kudrlinek a velkých gest. Bratrská kapela (ač byla mnohdy ve stínu jiných), která ovlivnila několik generací, v kouzelné atmosféře předvede nespočet nezapomenutelných písní. Kolikrát jsem ani nevěděl, že jsou některé s nimi spojené. Za mě výtečně odvedená práce, která přináší příjemné chvíle a nechává působit snad až magnetickou sílu. ()

progression

Skvělý koncert legendární kapely a spolu s Beatles nejoblíbenější kapely mého mládí. Jejich výčet legendárních a nezapomenutelných písní je neuvěřitelně bohatý a na koncertě zazněly jak první písně ještě z jejich australského působení, největší hity startu anglické kariéry (To Love Somebody, Massachusetts, Words, I've Gotta Get A Message To You a další), hity z jejich disco období (hudba k Saturday Night Fever) a samozřejmě i skladby nejnovější.z alba Still Waters. Jako host si s nimi zazpívala Céline Dion, jednu píseň věnovali i nejmladšímu bratru Andymu předčasně zemřelému. Opravdu vynikající zážitek z celého koncertu a důstojná připomínka na bohatou tvorbu této mimořádné kapely, která vydržela na výsluní více než 40 let. Po smrti Mauriceho vystupovali zbylí dva bratři sólově nebo jako duo, po smrti Robina v roce 2012 se kariéra této legendární kapely uzavřela. ()

pornohavo

Pekne technicky zvládnutý a úplne vypredaný koncert v Melbourne v Austrálii. Príjemná spomienka na kapelu ktorá bola slávna 40 rokov. Aj keď toto nebola moja najobľúbenejšia hudba, tento koncert je kvalita - Bee Gees v pôvodnej zostave a so všetkými najväčšími hitmi. Ako bonus dobrá kamera a kvalitný zvuk. Odkaz pre Ryplay - You win again tam bola :) ale možno som videl inú verziu, tento koncert bol v Austrálii.. ()

tahit

Bee Gees v celé své kráse. Navíc si myslím, že to byla jedna nejúžasnějších skupin své doby. Upřímně řečeno, stačí nastavit uši, trochu zavzpomínat, myslet na nesmrtelné hity, které krásně rezonují, šlapalo zatraceně dobře. Přičemž celý koncert se příjemně poslouchal, takže klobouk dolu. ()

• Záznam pochází z jediného živého koncertu kapely, který se v roce 1997 odehrál. (Londi)
  • Koncert byl odehrán jako završení uvedení kapely do Rock‘n‘rollové síně slávy, které se rovněž uskutečnilo v roce 1997. (Londi)