angelle

Veľmi dobrá oddychovka. Sympatickí herci, skvelé výkony, zaujímavý príbeh. Koniec naznačuje druhú sériu, tak snáď sa dočkáme. ()

quokam

Serial, ktery vyzval na souboj gilmorky a vyhral. A to nejen o ta v serialu zminena prsa. Skvele napsana, vicevrstnata hlavni hrdinka, tedy myslim matku, a takovou vicevrstvnatost, ktera neklouze jen po povrchu, mam rad. Dobre ji sekunduji i ostatni postavy a jejich herecti predstavitele. Kazda cilovka si v serialu najde to sve. Jsem zvedav na druhou serii, jestli udrzi nastavenou latku, nebo jestli pujdou kvalitou dolu. Za mne viteznych devadesat pro. ()

castor

„Jestli je krása zbraň, tak měla Georgia vždycky nabito a odjištěno!“ Pochází z Alabamy. Informace z jejího dospívání jsou kusé. Ale dojem na své okolí umí udělat dokonale. Její otec sedí ve vězení za pokus o vraždu. Za katrem kvůli podvodu a zpronevěře je i otec jejího malého syna Austina. Dosud nepolíbenou dospívající dceru Ginny má zase s fotografem Zionem. A právě přišla o dalšího muže – movitého manžela, který zemřel při autonehodě. Je energická a soběstačná a dokonale přitahuje okolí. A vystupuje jako Georgia Miller, ač víme, že to nebude její pravé jméno. V časové ose jsou značné mezery, protože Georgia je pořád v pohybu. A minulost zřejmě brzy začne klepat na dveře, protože Georgia evidentně nikdy neměla na růžích ustláno. Ani její děti, které se zase stěhují. První díly jsou fajn. Jízlivé, zajímavé, odlehčené, nabalující další témata a linie. Ovšem někdy v polovině se z toho všeho stává trochu povrchní materiál, kdy nám to lehce spadne ke klábosení o životě, prvních láskách a dospívání. Zatímco energická a víno neustále usrkávající Brianne Howey je skvělá, na Antonii Gentry (Ginny) jsem si musel zvykat. A pak už to nešlo. Postupně na ni totiž začíná sedět cejch nevděčného parchanta, který se tváří nejublíženěji z celého Wellsbury. A závěrem ji zatraceně rychle naroste sebevědomí. Když se v jejím světě začne hrát na vážnější notu, hrozně se topíme v klišovitých vodách. Finále otevírá mnohé pro druhou sérii. ()