silentname

"How To Deter A Robber" je síce béčkový film, ale na druhú stranu podľa mňa splnil svoj účel. Vanessa Marano je tradične sympatická herečka a dokáže svoju rolu celkom dobre ťahať. Ostatné postavy sú celkom okey a nie je tu nikto, kto by mi nejakým spôsobom vyslovene pílil nervy. Jediné čo som nedokázal absolútne pochopiť bolo čo Madison vlastne vidí na svojom frajerovi Jimmym. Ten chalan je jeden neskutočný idiot, ktorý často urobí situáciu oveľa horšou, než reálne je, alebo urobí v kritickom momente absolútne tragické rozhodnutie. Lupiči sú tentokrát pár a musím povedať, že k Patrickovi toho ani nie je moc čo asi povedať. Je to proste typický vlamač líder, ktorý chce mať situáciu pod kontrolou. A jeho frajerka Christine mu robí garde. A je to trošku hlúpe dievčatko, ktorého mi bolo celkom ľúto. Myslím si, že dievča mala asi nízku inteligenciu a nízke sebavedomie a Patrick s ňou tak bol schopný manipulovať. Napriek tomu, v akej situácii sa vlastne naši hrdinovia nachádzajú ukázala, že v jadre má dobré srdce a snažila sa celú dobu byť milá. A bolo mi jej celkom ľúto. Po technickej stránke je film celkom kompetentne natočený, no neočakávajte žiadne super zázraky. Občas som sa aj celkom smial. Najmä na Jimmyho demencii. Ale je tu aj pár iných fórov, ktoré neprináša on. Takže vo výsledku celkom pohodový film na večer, ktorý určite nie je super, no priniesol celkom pohodovú večernú zábavu. A mne to osobne stačí. Hodnotenie: B ()