Byl dobrý nápad dávat si rande z Tinderu zrovna na koupáku? Hlavně se pořádně namazat krémem, ale rozhodně ne pivem. (MALL.TV)

LachtanShows

S Tinderem na jeho současném vrcholu jako ústředním motivem této epizody jsem hodně spokojený, protože od svých známých vím o téhle formě poznávání opravdu dost, rovněž tak o problémech s ní spojených, které jsou zde trefně zobrazené. ()

jigsaw44

Celé sa to odohráva na poloprázdnom malom kupalisku, kde majú Eva a David (vekový rozdiel 18 rokov) stretko. Prečo práve na kúpalisku nie je vysvetlené. Obaja vedia navzájom ako vyzerajú podla fotiek, na ktorých sa podobajú minimálne z 80 percent, ale aj tak sa medzi tých pár ľudmi nenájdu, a to aj ked pojdu oproti sebe. Táto epizoda má neoptimálne nastavený color grading, takže to posobí ako by tam bolo chladnejšie. ()

P_Soar

Vymazlené, skvěle zahrané a vypointované dílko, které skutečně vypovídá o naší době. Nejde jen o to, že jsou oba nesmělí, ale hlavně o tu závislost na samotném vybírání a přebírání: ten další / ta další může být lepší! Ten paradox, že nepřeberný výběr často nakonec končí tím, že lidé zůstavájí sami, je tu přece dokonale vystižený. Nejen, že je to vtipné, ale má to na pár minutách takzvaně víc co říct, než řada celovečeráků. ()

Vitex

Pavlíček s herci prostě umí. Nechápu, co tu lidem chybí. Je to malá, lidská anekdota, žádný sitcom nebo filosofické dílo. I když i poselství (o digitální době) by se našlo. ()