Hlavní roli v Terapii sdílením hrají esemesky. Osm zpráv, osm epizod a osm příběhů. Příběhů, které inspirovali reální odesilatelé a příjemci krátkých vzkazů, jež jsou na první pohled zdánlivě úsměvné a prosté, ve skutečnosti ale vypovídají mnohem víc. Svou autentičností reflektují realitu současných vztahů, které se z velké části odehrávají na displejích chytrých telefonů. A zatímco jejich pokročilé funkce jsme se naučili ovládat, abychom zůstali v kontaktu, paradoxně jsme v zajetí jedniček a nul osaměli. A právě o tom, že v tom nejsme sami, seriál internetové televize Mall.tv je. O esemeskách a lidech. (MALL.TV)

hroubek

Není to, tak špatné, jak by se podle hodnocení mohlo zdát. Je to místy nadnesené(o to více je to smutnější/vtipnější, jelikož se vychází ze skutečných situací), trochu absurdní a přepálené. Dalo by se to snadno kritizovat za konkrétní věci nebo samotný přístup k epizodám a situacím. Ale do toho se já pouštět nechci. Mě to pobavilo, samozřejmě, že ne všechny epizody mě sedly. Pointu chápu a jako ukázka toho, co dokáže naše posedlost telefonem a propojením to obstojí. ()

Lachtaan

Od celého seriálu jsem popravdě čekal mnohem zdařilejší kousek, když se rozhodl stavět na tak aktuálním tématu. Až na pár debilních epizod jsem ale dokázal většinu poměrně ocenit a po náročnějším náhledu v nich najít ono poselství. Už ale nikdy víc prosím. ()

venison

S01: Námět rozhodně zajímavý, ale přestože má díl kolem 10 minut, tak je seriál tak špatně napsaný, že se divák po chvilce nudí. Dle mého dokouká jen, aby pochytil pointu. Jenže ten díl je bez pointy. Aspoň myslím, protože tam nic jako pointa nevypadá. Spíš jako scénka vytržená z kontextu. Velmi nevyzrálé. ()

kajas

Snaha převést úspěšný instagramový projekt do audiovizuální podoby se podařila jen částečně. Některé epizody vyzní do ztracena, některé pobaví, případně rozesmutní. Nejvíc mě z hlediska zápletky a jejího vyústění zaujaly kousky "Rozmaž to pořádně" (Tinder rande na koupališti) a "Cyklista a jogínka". ()

boshke

Řekl bych, že bonus "Autoři a herci ze seriálu Terapie sdílením hádají odpovědi na SMS" o stopáži 4:52 byl lepší než celý tento "seriál". Projekt Terapie sdílením se ke mně dostal a při čtení sdílených zpráv jsem se velice dobře bavil, ale vystavět kolem něj celý seriál mi přijde od samotného počátku více než nesmyslné. Rozchodová SMS "Byl jsem s tebou jenom kvůli zadku. Teď už nás nic nespojuje" za mne velice zábavný bizár, ale vystavět kolem toho sedmiapůlminutový "příběh" a čekat na tuto SMS jako na pointu...? Nechápu, kolik velice dobrých herců se tomuto seriálu upsalo; buď za to byly fakt těžký prachy anebo měli všichni ve smlouvách k předchozím počinům klauzuli "v příštím nesmyslu, co vymyslíme, budete hrát, ať chcete nebo ne"... Musím však ocenit pointu dílů Oprava komunikace a Miluju tě... 50% ()