Bloodthirsty

Morholt

Vlkodlak veterán vede vlkodlaka začátačníka k pochopení, čím vlastně je. Alespoň tak jsem to vnímal já. Vlkodlačení si tu člověk pořádně užije až v závěru a není to žádná hitparáda. Do té doby se film snaží o psychologický tón a postupně nechává hlavní hrdinku, aby se podvolila zvířecím instinktům. A ani tady to moc nevycházelo. Pár dobrých momentů to mělo a docela se mi to líbilo i herecky, ale jinak to nebylo úplně pro mě. 40% ()

darkrobyk

Čekal jsem bizarnější vlkodlačí drama, než mi moje oblíbená Kanada naservírovala. Tak trochu ve stínu Raw (2016) a Moje sestra vlkodlak. Celkově jde o pomalé drama dvou přítelkyň a jednoho producenta. Grey má sny o tom, že se proměňuje ve zvíře a trhá s chutí maso, které od svých šesti let nejí. Producent Daniels by mohl být ten pravý, kdo jí pomůže s druhým albem na svět. Dům uprostřed zasněžených lesů, oddaná služebná a dávné prokletí. Až poslední čtvrtina se rozjede a horor vysune krvavé drápy. Škoda, že ty písničky byly samé utahané cajdáky. Hodně slabé tři de facto za rudou ve všech podobách. Až příliš toho nechali tvůrci pro divákovu fantazii. ()

JASON_X

Jak praví stará moudrost starého mužského šovinisty - ženská může bejt lesba jenom proto, že ještě nepotkala pořádnýho chlapa. Aspoň tak to říkají chlapi u nás v práci, zarostlí špinaví drsoňové, páchnoucí motorovým olejem, potem a levným tabákem. A s veganama je to podobný - když by takovej vegan náhodou ochutnal pořádnej kusanec krvavý flákoty, s nějakým jeho veganstvím je rázem šmytec a bude se chtít cpát už jen stejkama a tatarákem. No a vo tom to je. Lesbická veganka tu pod vedením zkušeného werewolfího alfa samce postupně dozrává v submisivní vlkodlačí slečinku s nepřekonatelnou touhou po masité baště. A nejlepší je, když ta bašta byla ještě před chvilkou živá. Ale co se stane, až jí přestanou stačit divocí králíci? Nechejte se překvapit, mně se to tedy dost líbilo. Jenom ten závěr mě vůbec nepřesvědčil. A taky bych mnohem radši v tomhle filmu viděl úřadovat vznešené nosferaty, než ta lykanská zvířata... I když je pravda, že hlavní lykan je na lykana překvapivě kultivovaný, distingovaný a celkově sympatický gentleman. ()

brasek

Snímok je absolútne nudný, nezáživný, bez atmosféry a napätia. Vo väčšine deja neviem či ide o realitu z príbehu, alebo o halucináciu hlavnej hrdinky. Prečo potom takýto "horor" natočili? To naozaj neviem. Isté je, že samotní filmári sú si vedomí ohavnosti príbehu, tak tam pridali lesbický sex ako snahu upútať pozornosť diváka. ()

Martrix

Můžete natočit pohádku o Karkulce jako art, horor, porno nebo sci-fi....ale většině diváků bude pořád zřejmé, že pod peřinou neleží babička. Takže se ten "moment překvapení" dost zdrcne. A je vcelku jedno, jestli bude Karkulku balamutit vlk, pedofil, nebo ufon. Nemůžete ten příběh ozvláštnit jen tím, že bude Karkulka třeba černoška a jela za babičkou metrem. Tím diváka nepřekvapíte...spíš naserete. Tvůrkyně Bloodthirsty se asi spoléhaly na vlkokňukní přerod samotný, protože zápletka byla velmi chabá, odvyprávitelná dvěma větami. Jedna z nich, abych nespoileroval je: Lesbodlačí pěvna postupně přechází z vegetariánství na row jídelníček. Až tak stručně by se dal tento film shrnout. Pointa toho všeho nejspíš zůstala v hlavě scénáristky, resp. pro mě byla příliš éterická na to, abych ji "nacítil". I když nechci být impertinentní...jde znát, že jde o dívčí projekt. Místy slušná atmosféra, výborně zvolení herci, fajn muzika a ke konci lehký bizár. Že je to dost pomalu plynoucí, by mi nevadilo. Že se tvůrkyně díky lesbičanství připravily o prvek erotického dusna a nedůvěry mezi partnery, což by se díky prohlubujícímu vztahu s producentem nabízelo....no, co už. Jsem pro rovnoprávnost...i nehetero děvčata mají právo být posednuty, sežrány, vycucány...případně upgradeovány na upíračky, vlkodlakny, či jiná ludráctva. Akorát se pak progresivní tvůrci/producenti nesmí divit, že to funguje hůř, než animální nekompromisárny. Nicméně ani tohle nebyl největší problém tohoto filmu. I když jsem uvedl, že herci byli skvělí, tak postava Grey ve mě žádné emoce nevyvolávala. Nebylo mi jí líto. A stejně tak její girlfriendky. Což je trochu potíž, protože krom postav, už zbývá jen ten příběh. Naložil jsem tomu hodně, ale 41% je dost kruté hodnocení, ke kterému se nepřidám. Oceňuji totiž, že i když to není rafinované, inovativní, dostatečně bubácké...pořád to má slušnou úroveň; není to hloupé. ()